ورود تنها پیکاب جک از سوی کرمان موتور

جک T6، تنها پیکاپ جک چین راهی کرمان شد تا تبدیل به اولین خودروی پیکاپ کرمان موتور شود. خودرویی که این اواخر با پلاک تست فنی در خیابان‌های پایتخت به همراه هاچ بک کراس S2 دیده شده است.

0

پایگاه اطلاع رسانی خودروبرتر: جک T6، تنها پیکاپ جک چین راهی کرمان شد تا تبدیل به اولین خودروی پیکاپ کرمان موتور شود. خودرویی که این اواخر با پلاک تست فنی در خیابان‌های پایتخت به همراه هاچ بک کراس S2 دیده شده است، به همین دلیل قصد داریم در ادامه مختصر صحبتی از این پیکاپ تازه وارد کرمان موتور داشته باشیم.
بخواهیم سریع و بدون مقدمه چینی بیشتر به خصوصیات این پیکاپ بپردازیم، می‌توان گفت که بدنه این خودرو در طول ۵۳۱۵ میلی متری، عرض ۱۸۳۰ میلی متری و ارتفاع ۱۸۱۵ میلی متری طراحی و توسعه پیدا کرده که امکان نصب دو محور جلو و عقب با فاصله‌ای ۳۰۹۰ میلی متری را برای طراحان فراهم آورده است. محفظه بار یا همان کابین پشت هم به دلیل دوکابینه بودن خودرو به صورت مربع شکل و با طول ۱۵۲۰ میلی متری، عرض ۱۵۲۰ میلی متری و ارتفاع ۴۷۰ میلی متری ساخته شده است. وزن خشک خودرو هم ۱۸۱۵ کیلوگرم عنوان شده است.
اگر هم به بحث موتوری ورود پیدا کنیم، به دو پیشرانه یورو چهار ۲.۸ لیتری و ۲ لیتری توربوشارژر دیزلی مجهز به سیستم “اینترکولر” خواهیم رسید که در حال حاضر مشخص نیست کدامیک از آن‌ها توسط کرمان موتور انتخاب و به بازار عرضه می‌شود، ولی باتوجه به اینکه قانون منع واردات موتورهای بالای ۲۵۰۰ سی سی شامل حال خودروهای تجاری نمی‌شود، می‌توان به ورود موتور ۲.۸ لیتری و یا هر دو موتور ذکر شده به بازار کشور امیدوار بود تا اقشار و نیازهای گسترده‌تری را پوشش دهد، موتورهایی که برای انتقال نیروی خود تنها از یک جعبه دنده ۶ سرعته استفاده می‌کنند.

JACT6WIDE
علاوه بر این‌ها، شرکت سازنده برای جک T6 از ویژگی‌های ایمنی فعال و غیرفعال (در زمان مورد نیاز فعال می‌شود) استفاده کرده که مهم‌ترین آن‌ها را می‌توان سیستم ABS و EBD توسعه یافته توسط بوش آلمان، سیستم تشخیص عابرین پیاده، بدنه ساخته شده از فولاد کششی بالا و غیره را معرفی کرد.
در صورت معرفی رسمی این محصول از سوی کرمان موتور، جزییات آن در اختیار شما خوانندگان قرار خواهد گرفت.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.