رونمایی GMC از شاسی بلند هامر برقی

مدتی پیش شرکت جنرال موتورز شروع به کار بر روی یک SUV برقی کرد و اکنون روز، معرفی آن فرا رسیده است. هامر برقی شاسی‌بلند ۲۰۲۴ همان فناوری جالب و عملکرد مشابه وانتش را در خود جای داده است و به‌صورت نوستالژیک‌واری ما را به یاد هامر اچ۲ می‌اندازد.

به نقل از موتور وان، واقعیت این است که این SUV همان طرح وانت ۳ موتوره الکتریکی را ارائه می‌دهد که نسخه ۲ موتوره آن نیز با قیمت پایین بعدتر در دسترس قرار خواهد گرفت. قدرت موتورهای این هامر، ۸۳۰ اسب‌بخار خواهد بود که از وانتش کمتر است.

در طراحی داخلی این شاسی‌بلند، ۵ سرنشین در نظر گرفته شده است. در قسمت عقب لوازم یدکی به همراه یک منطقه برای بار وجود دارد. تا آنجا که می‌توان از ویژگی‌های این مدل دریافت،  انتظار می‌رود سوپر کروز پیشرفته، دو دیفرانسیل، دارای حالت Extract و حالت شتاب انفجاری را در آن مشاهده کنیم. در هامرهای ۳ موتوره، هنگام رانندگی در خیابان‌های شهر، شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر، ۳.۶ ثانیه است. جنرال موتورز می‌گوید، خارج از می‌توان انتظار داشت که این شتاب بهبود نیز داشته باشد.

همین چندی پیش بود که آفرود ساز آمریکایی از مدل پیکاپ برقی خود رونمایی کرد و حالا در ارائه، SUV هامر سلسله مراتبی مشابه با وانت را دنبال می‌کند. نسخه ۱ ابتدا اوایل سال ۲۰۲۳ و با قیمت اولیه ۱۰۵ هزار و ۵۹۵ دلار به بازار می‌آید. البته با بسته آفرود، این رقم به ۱۱۰ هزار و ۵۹۵ دلار افزایش پیدا می‌کند.

هامر برقی ۳X و ۲X هر دو در بهار سال ۲۰۲۳ به بازار عرضه خواهند شد. ۳ موتوره یا همان X۳ با قیمت پایه ۹۹ هزار و ۹۹۵ دلار و ۲ موتوره با قیمت پایه ۸۹ هزار و ۹۹۵ دلار. دست آخر نیز EV۲ ۲ موتوره در بهار ۲۰۲۴ با قیمت ۷۹ هزار و ۹۹۵ دلار به بازار می‌آید.

بیشتر بخوانید
نظرت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.