ایران خطرناک‌ترین جاده‌ها در جهان برای رانندگی را دارد + اینفوگرافیک

رانندگی خطرناک در نقشه‌های زیر توسط موسسه تحلیلی “نقشه ریسک سفر” تهیه و ارائه شده است تا همگان خطرناک‌ترین جاده‌ها را بشناسند.

0

به گزارش خودروبرتر، ناآرامی در سرزمین‌هایی مانند سوریه، لیبی، افغانستان و سومالی این کشورها را به خطرناک‌ترین نقاط جهان برای سفر تبدیل کرده و به همین دلیل این نقشه‌ها می‌تواند راهنمای خوبی برای گردشگران ریسک‌ناپذیر محسوب شود تا خطرناک‌ترین جاده‌ها را بشناسند.

موسسه تحلیلی “نقشه ریسک سفر” همچنین بهترین و بدترین نقاط جهان در سال 2019 را در حوزه های سلامت و رانندگی برجسته کرده است.

در تهیه این نقشه‌ها سازمان‌های پزشکی، نیروهای امنیت بین‌المللی و موسسات کنترل ریسک شرکت داشته‌اند.

ایران به همراه عربستان و قزاقستان دارای خطرناک‌ترین جاده‌ها

زمانی که بحث از ایمنی جاده‌ها پیش می آید، کشورهایی مانند آفریقای جنوبی “بیشترین” میزان ریسک را در ایمنی جاده‌ها از خود نشان می‌دهند.

همچنین مقاصد محبوبی مانند تایلند، عربستان سعودی، ایران و قزاقستان ریسک “بالایی” رانندگی در جاده‌ها وجود دارد.

رانندگی در روسیه، هند، چین و برزیل شاخص ریسک “بالا” و رانندگی در کشوری مانند  آمریکا شاخص ریسک “متوسط” را  از آن خود کرده است.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
3821

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.