کلاس SLK فوق العاده مرسدس بنز را بهتر بشناسیم

این خودرو یعنی کلاس SLK با ویژگی های مسابقه ای و سرعتی ساخته شده و بدنه آن در زمان حرکت باد را می شکافد، SLK عملکرد اصیل را با عضلات کاملا متناسب ادغام می کند. از طرح جلو پنجره با خطوط افقی گرفته تا سقف تاشو چشمگیر آن، SLK اشتیاق و توانایی راندن را به وضوح بیان می نماید. چراغ های LED و میله های ایمنی محافظ آلومینیومی تراش خورده براق، قدرت درونی آن را با سبکی درخشنده نمایان می کنند.

2014-SLK-Class-SLK250-SLK350-ROADSTER-014-CCF-D

سقف این خودرو کاربرد آن را آسان می نماید

مانند درهای بازشونده به سمت بالای مرسدس بنز افسانه ای 300 SL ، مشخصه SLK قدرت سقف تاشوی آن است. سقف این خودرو در کمتر از 20 ثانیه داخل صندوق عقب جمع می شود، البته فضای کافی برای چمدان ها به جا می گذارد و لذت رانندگی در هوای آزاد را به ارمغان می آورد. می توانید سقف پانوراما را با رنگ تیره انتخاب نمایید یا توسط سیستم منحصر به فرد صفحه آفتابگیر الکترونیکی مرسدس بنز (MAGIC SKY CONTROL) سقف پانوراما را با رنگ های متنوع استفاده نمایید.

2014-SLK-Class-SLK250-SLK350-ROADSTER-018-CCF-D

حتی نسیم ملایم برای این خودرو یک نیروی قابل توجه است

جادوی خالص یک خودروی اسپرت: باد در اتاق رو باز این خودرو به سرنشینان آن اشتیاق رانندگی پرسرعت را می دهد. SLK شما را با صندلی های اسپرتی و طراحی قدرتمند بی عیب و نقص خود در آغوش می کشد، با فرمان مسابقه ای مسطح خود شما را به شوق می آورد و همچنین لذت رانندگی را با سیستم گرمایشی گردن که اصطلاحا شال هوایی (AIRSCARF) نامیده می شود بالا می برد.

2015-SLK-CLASS-SLK250-SLK350-ROADSTER-075-CCF-D

حداکثر دور موتور با احترام به آسمان آبی

موتور نوآورانه این خودرو توان و قدرت گشتاور بیشتر، آلایندگی کمتر و راندمان بالاتری در مصرف سوخت را ارائه می دهد. موتور 8/1 لیتری توربوشارژ چهار سیلندر خطی با توان 201 اسب بخار مدل SLK250 و موتور 6 سیلندر با توان 302 اسب بخار مدل SLK350 در کمتر از چند ثانیه به سرعت 60 کیلومتر در ساعت می رسند. احتراق سریع و چند شعله ای و سوخت رسانی پرفشار موتور این خودروها در کمتر از چند میلی ثانیه عمل می کند، بنابراین هر استارتی مطلوب خواهد بود.

2014-SLK-Class-SLK350-ROADSTER-001-CCF-D

مشتاق برای اوج گرفتن و روان در خیابان

خودروهای کلاس SLK از رینگ های پهن، ایستایی اسپرتی با سیستم تعلیق چندگانه، بدنه بسیار محکم و مقاوم، سامانه هدایت مستقیم برای کنترل فرمان پذیری دقیق خودرو، قدرت بالای مانور و عکس العمل سریع و آلایندگی بسیار کم برخوردار هستند. این خودروها به گونه ای طراحی شده اند که راحت، قابل انطباق با خیابان های شهری و حتی در فضاهای کوچک و تنگ مسلط و بدون مشکل باشند. خودروهای SLK راحتی و لذت در رانندگی را در کنار هم ارائه می دهند.

2014-SLK-Class-SLK250-SLK350-ROADSTER-002-CCF-D

قدرت اسب بخار تنها توسط یک نفر

موتور هشت سیلندر SLK55 AMG با توان 415 اسب بخار ، یک مرکز نیروی محرکه پیشرفته است که توسط استاد سازنده موتور آن طراحی گردیده است. ترکیب نیروها با فن آوری کلاچ چند منظوره 7 سرعته و سیستم انتقال اتوماتیک (AMG SPEEDSHIFT® 7-speed) و پیشرفت در قدرت کنترل و مانور خودرو مانند سامانه ترمز گشتاور ، یک خودروی مسابقه ای و سرعتی ساخته که می توانید ویژگی های آن را در هر چرخش، حرکت و حتی صدای اگزوزهای چهارگانه آن احساس کنید.

2014-SLK-CLASS-SLK55-AMG-ROADSTER-074-CCF-D

استفاده بلافاصله پس از اتصال یا بدون اتصال

با سیستم رادیوی بلوتوث بی سیم این خودرو و 10 گیگابایت موسیقی موجود در حافظه آن، فهرست پخش موسیقی شما در SLK هرگز به پایان نمی رسد. در حالی که سیستم صوتی 500 وات هارمن کاردون (harman/kardon) با صدای فراگیر شما را احاطه می کند سیستم ناوبری (COMAND) همراه با سیستم اعلام وضعیت آب و هوا و ترافیک به شما کمک می کنند به موقع به کارهایتان برسید.

2014-SLK-Class-SLK250-SLK350-ROADSTER-059-CCF-D

ستاره ها را در آسمان بشمرید یا از ورود نور خورشید جلوگیری کنید.

سیستم منحصر به فرد MAGIC SKY CONTROL مرسدس بنز، سقف پانورامای آن را به وسیله هم تراز کردن الکتریکی ذرات ریز موجود در شیشه سقف، روشن و شفاف می نماید و با خاموش کردن سیستم مذکور شیشه کدر و تار می شود تا از ورود نور و حرارت شدید خورشید به داخل جلوگیری کند. این سیستم در هر دو حالت روشن و خاموش به طور موثری از ورود اشعه مادون قرمز و UV مضر به داخل خودرو جلوگیری کرده و فضای داخلی را خنک تر می نماید.

2014-SLK-Class-SLK250-SLK350-ROADSTER-020-CCF-D

با خودرو و دوستانتان در تماس باشید.

نرم افزارهای همراه مرسدس بنز از طریق خودرو، کامپیوتر یا تلفن هوشمند میان شما و خودرویتان ارتباط برقرار می کنند. این ارتباط به نحوی صورت می گیرد که شما را با تمام دنیا در تماس قرار می دهد. این برنامه ها با مجموعه ای از نرم افزارهای کاربردی رو به رشد، ویژگی ها و امکانات کنترل از راه دور وسایل نقلیه، جستجو با کمک موتورهای جستجوی گوگل و یلپ شما را با دنیای پیرامونتان در ارتباط قرار داده و به شما در موقعیت های اضطراری کمک می کنند. نرم افزارهای همراه مرسدس بنز در حال حاضر شامل یک مجموعه آزمایشی در سه گروه متفاوت می باشند.

2015-GL-CLASS-SUV-042-CCF-D

 

در لحظه و برای آینده شما

خودروهای کلاس SLK مهندسی ایمنی در زمینه خودروهای کروکی دو نفره را به تکامل می رسانند. فن آوری های پیشرفته این خودرو مانند ترمزهای تطبیقی و همچنین سامانه کمکی اعلام خستگی راننده که خواب آلودگی راننده را تشخیص می دهد در اجتناب از سوانح رانندگی بسیار موثر هستند. و اگر تصادفی رخ دهد بدنه فوق العاده قدرتمند و محکم ساخته شده از آلومینیوم و منیزیم، میله های محافظ تقویت شده دوگانه از جنس فیبر و فولاد، و همچنین هشت عدد کیسه ایمنی هوا تعبیه شده در این خودرو به حفاظت شما از آسیب دیدگی در تصادفات کمک می کنند.

2014-SLK-CLASS-SLK250-SLK350-ROADSTER-028-CCF-D

 

بیشتر بخوانید
نظرت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.