وقتی لوکس‌ترین محصول مرسدس_ میباخ در ۱۰۰ ساعت رنگ آمیزی میشود

در این مرحله شاهد بازتاب آینه‌ای روی بدنه خودرو هستیم که نشانه آمادگی برای رنگ است. توپاز رازها و فوت‌های کوزه‌گری‌اش را نیز به نمایش درنیاورده و بخشی از آن را انحصاری نگه می‌دارد.

0

خودروبرتر – مرسدس و می‌باخ کلاس S گزینه اصلی برای افراد قدرتمند محسوب می‌شوند. با شنیدن نام این خودروها، سیاست‌مداران، سرمایه‌گذاران پرنفوذ، نخست‌وزیران و حتی روسای جمهور از ذهن شما خواهند گذشت.

زمانی که در خصوص یک “پولمان” با فاصله محوری افزایش یافته صحبت می‌کنیم، توانمندی، تجمل و رفاه انتخاب خوبی برای آنها محسوب می‌شوند چرا که  افراد قدرتمند در خودروهای راحت بهتر می‌توانند در خصوص تصمیماتی که منجر به تغییرات زندگی مردم می‌شود، صحبت کنند.

جدا از بحث رفاه و امنیت این خودروها، نحوه زیبایی و طراحی خارجی آنها نیز از اهمیت زیادی برخوردار است، با این وجود کمتر کسی به نحوه و کیفیت رنگ در این خودروها توجه می‌کند. خوشبختانه شانس ملاحظه فرآیند رنگ در یک مرسدس می‌باخ S600 پولمان را داریم. پروسه سختی که طی ۱۰۰ ساعت تکمیل خواهد شد.

این فرآیند توسط کمپانی “توپاز” که در انگلستان اجرایی می‌شود. توپاز در یک ویدئوی ۷ دقیقه‌ای راز سطح ۵ کیفیت رنگ خودروهای لوکس را به نمایش گذاشته است.

در ابتدا تمامی بخش‌هایی که نباید رنگ شوند با ورقه‌ها و نوارهای ویژه پوشانده می‌شوند. در مرحله بعد نوبت به رینگ و لاستیک رسیده و همگی به دقت و حوصله پوشیده می‌شوند. سطح رویی خودرو با سنباده سائیده شده تا لایه‌ای صاف و تمیز ایجاد شود. سنباده خیس نیز در مرحله بعدی اجرایی خواهد شد. سپس بدنه خودرو تحت پولیش ماشینی قرار گرفته تا اثرات سنباده‌ها کاملا پاک شوند.

در این مرحله شاهد بازتاب آینه‌ای روی بدنه خودرو هستیم که نشانه آمادگی برای رنگ است. توپاز رازها و فوت‌های کوزه‌گری‌اش را نیز به نمایش درنیاورده و بخشی از آن را انحصاری نگه می‌دارد.

 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
۴۳
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.