با قدرتمندترین پیکاپ جهان آشنا شوید + تصاویر

پیکاپهای “هوی دیوتی” رم، شهرت خود را مدیون بکسل‌کردن و کشیدن اجسام سنگین هستند. اما به نظر می‌رسد مدل 2018 این خودرو با کد 3500، بیشتر از همیشه شما را تحت تاثیر قرار دهد.

به گزارش خودروبرتر،  رم ادعا کرده که مدل‌های جدید هوی دیوتی 3500 بالاترین نرخ گشتاور را در میان پیکاپهای تولیدی جهان در این بخش دارند و به واسطه آن می‌توانید سنگین‌ترین محموله‌ها را جابه‌جا کنید.

این خودرو از یک موتور درون سوز دیزلی بهبود یافته “کامینز” با موتور احتراقی بهره می‌برد که گشتاور آن به 1260 نیوتن‌متر می‌رسد. خودرو این گشتاور زیاد را مدیون افزایش فشار و سرعت جریان سامانه سوخت‌‌رسانی است.

مهندسان کمپانی رم با تغییر در طراحی بخش نگه‌دارنده در خودرو –که محل نصب ریل و زنجیرهای کشنده محسوب می‌شود- باعث شده‌اند تا هوی دیوتی 3500 محموله‌هایی به وزن 30000 هزار پوند یا 13 هزار و 607 کیلوگرم را با خود بکسل کند. با این اعداد می‌توان گفت هوی دیوتی 3500 می‌تواند سنگین‌ترین محموله‌های دنیای صنعت را با خود بکشد و قابلیت‌هایی شبیه کامیون‌های بسیار بزرگ را از خود نشان دهد.

نگه‌دارنده‌های جدید به مشتریان اجازه می‌دهد تا از کلاس 4 و 5 پیکاپ‌ها گذر کرده و محموله‌هایی بیش از 24 هزار پوند (10 هزار و 886 کیلوگرم) را با خود بکشند.

مایک مانلی مدیر گروه ویژه جیپ و رم در این خصوص گفت: گروه خودرویی رم تلاش دارد قابلیت‌های ویژه خود را برای در خصوص ارائه بالاترن گشتاور حفظ کرده تا بتواند سنگین‌ترین محموله‌ها را با خود حمل کند.

این مدیر خودرویی در شرکت رم افزود: الویت‌های مشتریان از مهم‌ترین دغدغه های طراحان و مدیران این شرکت محسوب می شود که حمل آن در سگمنت خودروهای سنگین، حمل و بکسل بار در حد بالاست. البته مشتریان در کنار این گزینه خواستار انتظار کار سخت و طولانی از خودروی خود را نیز دارند.

اولین نمونه از هوی دیوتی‌های 3500 در ماه اوت سال 2018 برای فروش وارد نمایندگی ها خواهد شد.

بیشتر بخوانید
نظرت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.