لندرور نیز آفرود خودران توسعه می دهد

در ضمن این حسگرها می توانند موانع سربار را شناسایی و به راننده هشدارهای لازم را برای تنظیم بار بدهند

0

پایگاه اطلاع رسانی خودروبرتر: لندرور می خواهد به شما با استفاده از فناوری و سنسورهای جدید کمک بیشتری در هدایت آفرودها داشته باشید.

تونی هارپرمدیر ارشد بخش توسعه جگوار لندرور در این مورد می گوید:” ما هیچ گونه محدودیتی برای خود برای بکارگیری فناوری  برای خودروهای خودران و یا نیمه خودران قائل نخواهیم شد و ما می خواهیم وقتی راننده در جاده در حال حرکت است یک پشتیبانی و دستیار مطمئن را در کنار خود احساس کند”.

 

برای این کمک، لندرور در حال کار بر روی سیستمی از دوربین ها، اولتراسونیک ها و همچنین سنسورهای LIDAR است که وسایل نقلیه را کمک می کند تا هر گونه حرکت و جنبشی تا ۵ متری اطراف خودرو را زیر نظر گیرد که این امکان را به لندرور می دهدکه  به صورت مناسب سرعت خود را تنظیم کرده و به صورت خودکار برای آنچه در پیش رو دارد آماده شود.

در ضمن این حسگرها می توانند موانع سربار را شناسایی و به راننده هشدارهای لازم را برای تنظیم بار و.. بدهند.

در ضمن این شرکت بریتانیایی در حال کار بر روی یک سیستم جدید ارتباطی است که اجازه می دهد تا خودروها با یکدیگر در ارتباط بوده و در مورد عوارض جاده ای و سایر مسائل هشدارهای لازم را بدهند.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.