قطر می‌خواهد در کمیته رهبری فولکس‌واگن باشد!!

قطر یکی از سهامداران شرکت فولکس‌واگن که از میزان اصلاحات این شرکت ناامید شده است، از این خودروساز خواست در کمیته رهبری یک کرسی به این کشور اختصاص داده شود.

0

پایگاه اطلاع رسانی خودروبرتر: قطر یکی از سهامداران شرکت فولکس‌واگن که از میزان اصلاحات این شرکت ناامید شده است، از این خودروساز خواست در کمیته رهبری یک کرسی به این کشور اختصاص داده شود. به گفته منابع آگاه این درخواست با مخالفت شدید مواجه شده است. به گزارش رویترز، قطر با دارا بودن ۱۷ درصد از سهام شرکت فولکس‌واگن سومین سهامدار بزرگ این شرکت محسوب می‌شود و خواستار پیوستن به کمیته رهبری این شرکت شده است. این کمیته در حال حاضر شش عضو دارد که عبارتند از: رئیس هیات‌مدیره فولکس‌واگن، رئیس شورای کارکنان فولکس‌واگن، نماینده ایالت نیدرزاکسن و رئیس اتحادیه تجاری آی‌جی‌متال. ایجاد یک کرسی برای قطر مستلزم ایجاد هشت کرسی برای نمایندگان کارگری است تا تعادل لازم بین نمایندگان کارگران و سهامداران حفظ شود.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.