فراری لند جدید در اسپانیا افتتاح شد + تصاویر

0

فراری، خودروساز لوکس ایتالیایی، دومین پارک موضوعی جهانی خود را در اسپانیا افتتاح کرد. این پارک که «فراری لند» نام دارد. دارای ترن‌های هوایی فوق سریع است و علاوه بر این، خودروهای فراری نیز در آن به نمایش گذاشته شده است.

به گزارش خودروبرتر ، ترن‌ هوایی فراری لند با خودروهای فرمول یک طراحی شده است که سرعت آن در ۵ ثانیه از صفر به ۱۱۲ کیلومتر بر ساعت می‌رسد که بالاترین سرعت این ترن ۱۸۰ کیلومتر بر ساعت است.

در این پارک همچنین پیستی برای مسابقات اتومبیلرانی وجود دارد. یک بخش هم با عنوان فراری گالری درنظر گرفته شده که در آن تاریخچه این خودروساز ایتالیایی به نمایش گذاشته شده است.

بازدیدکنندگان از فراری لند می‌توانند با رانندگی با خودروی مسابقه مارانلو، حضور در مسابقات فرمول یک را تجربه کنند. در این پارک همچنین شبیه‌سازهای رانندگی برای کودکان و بزرگسالان وجود دارد.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.