اضافه شدن بوگاتی ویرون به مجموعه رونالدو

پایگاه اطلاع رسانی خودروبرتر: کریستیانو رونالدو، ستاره فوتبال رئال مادرید برای جشن پیروزی پرتغال در مسابقات یورو 2016، به تازگی اقدام به خرید یک دستگاه بوگاتی ویرون کرده است.
طبق آخرین اطلاعات بدست آمده از رسانه‌ها، ماشین بازترین بازیکن تاریخ فوتبال یعنی کریستیانو رونالدو به تازگی اقدام به خرید یک دستگاه خودروی بوگاتی ویرون 16.4 گرند اسپرت ویتس کرده است.
این خودرو به مناسبت پیروزی پرتغال در بازی‌های یورو 2016 به عنوان هدیه‌ای از سوی رونالدو به خودش خریداری شده است. گفتنی است که بوگاتی ویرون گرند اسپرت ویتس هزینه‌ای 1.9 میلیون دلاری دارد و قادر به رسیدن حداکثر سرعتی 410 کیلومتر بر ساعتی است که به تازگی تصویری از آن گرفته شده و با عنوان “حیوان رسید” در صفحه شخصی اینستاگرام کریستیانو رونالدو بارگزاری شده است.
کمی به عقب برگردیم، باید گفت که رونالدو در دقایق اولیه فینال یورو 2016 مصدوم شد و به خارج از زمین منتقل شد، ولی با این حال در انتها پرتغال با نتیجه یک بر صفر از سد میزبان مسابقات یورو 2016 یعنی فرانسه گذشت تا در نهایت یاران رونالدو فاتح جام یورو 2016 شوند.

bogati
تاکنون خودروهای زیادی با برندهای فراری، لامبورگینی، بنتلی، رولزرویس، مرسدس بنز، رنجروور و خیلی‌های دیگر زیر پای رونالدو دیده شده است و حالا برای اولین بار، خودروی سوپر اسپرت بوگاتی ویرون هم به کلکسیون رونالدو اضافه شده است. گفتنی است که بوگاتی ویرون گرند اسپرت ویتس به یک پیشرانه 8 لیتری W شکل 16 سیلندر مجهز شده که می‌تواند در عرض 2.6 ثانیه از حالت سکون به سرعت 100 کیلومتر بر ساعت برسد.

بیشتر بخوانید
نظرت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.