قیمت برلیانس H220 مشخص شد

پایگاه اطلاع رسانی خودروبرتر: با توجه به ابعاد H220 می‌توان فهمید که این ماشین بیشتر برای استفاده‌های شهری طراحی شده است. جلوی این خودرو، از نظر طراحی زیاد باب میل افراد نیست، ولی طراحی عقب آن به آلفارومئو میتو شباهت بسیاری دارد.
 البته طراحی چراغ‌های عقب دقیقاً گرد نبوده و تنها فرق عقب میتو با H220 رعایت شده است. در اصل قسمت عقب خود در بحث طراحی تا حد زیادی سبک جلوی خودرو را دنبال می‌کند.
H220 از نظر فنی به موتور ۱/۵ لیتری ۱۰۲ اسب‌بخار و گشتاور ۱۳۸ نیوتون‌متری مجهز است. قدرت این موتور توسط یک گیربکس پنج دنده دستی یا شش سرعته AMT به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود. در زمینه امکانات، برلیانس H220 در سطح معقولی قرار دارد.
دو کیسه هوا، سانروف، فرمان برقی، کامپیوتر سفر، ترمز ABS و EBD، فرمان برقی، شیشه‌ها و آینه‌های برقی و… از امکانات این خودرو است که در نسخه اتوماتیک نیز وجود دارد. طراحی داخلی H220 به نسبت در حد شایسته‌ای ست و می‌تواند نظر مشتریان زیادی را جلب کند. مانند H230 که تا امروز توانسته است، نظر تعدادی از مشتریان خودروهای سدان را به سمت خود بکشاند.
شرکت سایپا قیمت برلیانس H220 را در مدل دنده‌ای، ۳۸ میلیون تومان قیمت‌گذاری و بهای مدل اتوماتیک را ۴۳ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان اعلام کرده است. در این رده‌قیمتی خودروی اتوماتی دیده نمی‌شود که در بازار حضور داشته باشد. ولی به احتمال قوی آغاز ثبت‌نام این خودرو و دانگ‌فنگ H30 کراس در رده‌قیمتی زیر ۴۵ میلیون تومان، می‌تواند رقابت خوبی را بین ایران‌خودرو و سایپا راه بیندازد. راستی راین V5 هم قرار است تا چند وقت دیگر در نسخه اتوماتیک با قیمت حدودی ۴۴ میلیون تومان به بازار بیاید.
بیشتر بخوانید
نظرت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.