خودرو Evora GT410 مناسبت‌ترین اسپرت خیابانی لوتوس با کاربری روزانه

لوتوس اورا دارای نسخه های مختلف پرمیوم gt تاکنون بوده است که از آن جمله میتوان به ۴۰۰,  ۴۰۰ Hethel Edition, the Sport 410,  GT430 و GT430 Sport  اشاره کردکه Evora GT410 مناسب ترین در این میان است.

0

خودروبرتر – خودروساز بریتانیایی لوتوس که چندی است دوباره به عرصه رقابت بازگشته است از جدیدترین محصول خود با نام Evora GT410 رونمایی کرد.

لوتوس اورا دارای نسخه های مختلف پرمیوم gt تاکنون بوده است که از آن جمله میتوان به ۴۰۰,  ۴۰۰ Hethel Edition, the Sport 410,  GT430 و GT430 Sport  اشاره کرد.

اگر شما بهترین گزینه را در این میان میخواهید ما به شما GT410 Sport معرفی میکنیم که حتی برای درب عقب نیز بازطراحی شده است که دید بازتر و نرم تری از شیشه‌ها داشته باشید.

لوتوس در مورد این مدل اعلام کرده است که برای کاربری روزانه اسپرت طراحی شده است.

مراقبت از خودرو : برق دزدی خودرو و راه کارهای مقابله با آن

مشخصات فنی Evora GT410

در زیر هود این خودرو شاهد یک موتور ۴۱۰ اسب بخاری ۳.۵ لیتری V6 هستیم که دارای حداکثر سرعت ۳۲۰ کیلومتر در ساعت است که برای این خودرو ۱۳۶۱ کیلوگرمی بسیار مناسب به نظر میرسد.

صندلی های اسپرت اسپارکو  Evora GT410 این نکته را به شما یادآوری میکند که لوتوس جدید در دو نسخه ۶ سرعته دستی و اتوماتیک در دسترس خریداران قرار گرفته است که خبر بسیار خوبی است.

مراقبت از خودرو :مشکلات فنی که میتواند قیمت ماشین را حسابی پایین بیاورد

به بحث شیرین قیمت میرسیم که برچسب ۸۲ هزار پوندی دارد.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.