جرمی کلارکسون با The Grand Tour عجیب و غریب آغاز کرد

بلاخره طلسم یکی از مورد انتظارترین مستندهای خودرویی، آن هم با حضور سه مجری سابق “تخت گاز” شکسته شد و اولین قسمت آن کار خود را با قدرت هرچه تمام‌تر در تاریخ 28 آبان ماه سال جاری با قرار گرفتن بر روی خروجی وبسایت “آمازون پرایم” آغاز کرد تا انتظارات بسیار طولانی مخاطبان به فرجام برسد و بار دیگر شاهد هنرنمایی این سه مجری محبوب با همان حس و حال “سخت گاز” در برنامه جدید “گرند تور” باشیم.

the_grand_tour_premiere_day
گرند تور، نخستین برنامه آمازون در حوزه خودرو است که با جذب مجریان سابق و مطرح برنامه “تخت گاز” یعنی جرمی کلارکسون، جیمز می و ریچارد هموند شکل گرفته که بنابر گزارشات بدست آمده، گران‌ترین مراسم افتتاحیه را هم در خود جای داده است که در قسمت اول برنامه “گرند تور” به تصویر کشیده شده است.
برای افتتاحیه قسمت اول برنامه گرند تور یک صحنه باشکوهی فیلم برداری شده که گران قیمت‌ترین صحنه تاریخ تلویزیون لقب گرفته است. براین اساس باتوجه به اطلاعات منابع و شواهدی که در قسمت اول وجود دارد، برای گرفتن این صحنه تقریبا هزینه‌ای 3.2 میلیون دلاری شده است که در آن 6 هواپیمای جت آکروباتیک، 150 اتومبیل مختلف که اکثر آنان قدیمی و گران قیمت و بسیار کمیاب هستند، بیش از 2000 بشکه سوخت و همچنین جمعیتی بالا از مردم عادی در محل افتتاحیه حضور دارند تا صحنه‌ای باشکوه، ولی بسیار گران قیمت خلق شود.
البته درحال حاضر تنها قسمت اول برنامه گرند تور منتشر شده و نمی‌‌توان قضاوتی در مورد آن کرد، ولی همین قسمت اول بسیار باشکوه آغاز شده و در جریان پخش هم می‌توان شوخ طبعی مجریان و رانندگی حرفه‌ای آنان را مشاهده کرد که بدون شک می‌تواند جایگزینی بجا و بسیار مناسب برای برنامه شکست خورده “تخت گاز” به شمار آید.

69698_the-grand-tour-is-usiشاید بهترین راه برای تبلیغ یک برنامه و یا حتی یک ماشین، تبلیغات گسترده تلویزیونی و یا اینترنتی باشد. بیلبوردهای تبلیغاتی هم می‌توانند یکی از راه‌های ارزان‌تر تبلیغ در سطح شهرها و یا خارج از شهر باشند که خب محدوده جغرافیایی بسیار کمتری را در بر می‌گیرند و گاهی اوقات مردم بدون نگاه کردن به تابلو، خیلی راحت از کنار آن عبور می‌کنند. ولی وقتی تبلیغی عجیب و غریب داشته باشید، نه تنها مردم دور و اطراف به آن توجه می‌کنند، بلکه هرکدام سعی دارند عکسی از آن گرفته و در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند که اهداف شما را سریع‌تر و پویاتر محقق می‌سازد.

34565_the-grand-tour-is-usiحال برنامه “گرند تور” برای معرفی بهتر خود در میان مخاطبان، دست به روش‌های تبلیغ عجیبی و غریبی زده است و در آخرین اقدامات خود، چندین دستگاه تویوتا پریوس واقعی را که بر روی آنان نام و لوگوی برنامه “گرند تور” حک شده است، به موانع کنار جاده کوبیده و یا برخی از آنان را انگار که از ساختمان چند طبقه به پایین پرت شده باشند، درون زمین فرو کرده است تا نگاه هر مخاطبی را بلااستثنا به سمت خود جلب کند.

پیش‌تر هم جرمی کلارکسون در برنامه تخت گاز نفرت خود از تویوتا پریوس را اعلام کرده بود و در اولین قسمت از برنامه گرند تور هم شاهد تیکه انداختن جرمی کلارکسون به سمت تویوتا پریوس بودیم، چون با نادیده گرفتن مزیت‌های زیاد این خودروی هیبریدی کم مصرف، از آن به عنوان یک خودروی کاملا کسل کننده و عاری از هرگونه هیجانی یاد می‌شود. حال بعید هم نیست پشت پرده اینگونه تبلیغات جرمی کلاکسون هم حضور داشته باشد.

24847_the-grand-tour-is-usi
این تبلیغات همانطور که انتظار می‌رفت، علاوه بر دزدیدن نگاه بسیاری از مردم شهر، در شبکه‌های اجتماعی و به دنبال آن در وبسایت‌های خبری و مرتبط با خودرو هم بازتاب گسترده‌ای داشته است که بدون شک در آینده‌ای نه چندان دور عکس العمل شرکت خودروسازی تویوتا را به همراه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید
نظرت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.