فهرست رضایت مندی مشتریان از سوی شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد اعلام شد

بر اساس گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، شرکت کرمان‌خودرو که ۲.۱ بازار خودرو کشور را در دست دارد، توانسته در صدر جدول رضایتمندی مشتریان از فرآیند فروش قرار گیرد.

0

بر اساس گزارش فهرست رضایت مندی مشتریان شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، شرکت کرمان‌خودرو که ۲.۱ بازار خودرو کشور را در دست دارد، توانسته در صدر جدول رضایتمندی مشتریان از فرآیند فروش قرار گیرد و با فاصله چشمگیری از قبای داخلی‌اش این رتبه را به اختیار خود درآورد.
این گزارش حاکی از آن است که پس از کرمان‌موتور، دو شرکت آسان موتور و مدیران‌خودرو که اولی محصولات هیوندایی را وارد می‌کند و دومی به مونتاژ دسته‌ای از محصولات چری چین در ایران می‌پردازد، در رده های بعدی رضایتمندی مشتریان از فروش خودرو طی سال ۹۴ قرار گرفته‌اند.
بر اساس  گزارش فهرست رضایت مندی مشتریان، ایران خودرو با در دست داشتن سهم ۴۶ درصدی از بازار خودرو در رده پنجم و سایپا با سهمی بالغ بر ۳۴.۳ درصد از بازار در رده یازدهم جدول رضایتمندی مشتریان از فروش شرکت‌های ۱۷ گانه تولیدکننده و واردکننده خودرو در ایران قرار گرفته است.
رتبه شرکت‌های مختلف در این زمینه را در اینفوگرافیک زیر ببینید.

فهرست رضایت مندی مشتریان

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.