ایران خودرو به زودی کراس‌اوور اچ30 با گیربکس اتوماتیک عرضه می کند

معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو با اعلام این خبر گفت: خودروی کراس‌اوور اچ30 که مجهز به گیربکس خودکار است باکیفیت و قیمت رقابتی و برای گروه‌های متوسط درآمدی به‌زودی به مشتریان عرضه می‌شود.

مصطفی خان کرمی افزود: عرضه محصولات موردنیاز بازار که سطح کیفی و قیمتی مناسب داشته باشد، همواره موردنظر شرکت ایران‌خودرو بوده و با توجه به تقاضای مشتریان برای خودروی خودکار، این محصول به‌زودی در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

وی گفت: باعرضه این خودرو بخش وسیعی از سلیقه‌ها و نیاز مشتریان به دلیل امکانات و تجهیزات این خودرو تأمین خواهد شد.

خان کرمی تصریح کرد: خدمات پس از فروش این محصول توسط بزرگ‌ترین شبکه توزیع و خدمات پس از فروش شرکت‌های خودروساز در خاورمیانه پشتیبانی خواهد شد و مشتریان می‌توانند با خیالی آسوده برای استفاده از خدمات مناسب نسبت به ثبت‌نام این خودرو اقدام کنند.

وی یاد آورد شد شرایط فروش اچ30 به‌زودی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی گروه صنعتی ایران‌خودرو به نشانی اینترنتی www.ikcopress.ir اطلاع‌رسانی خواهد شد.

گفتنی است، محصول کراس اوور H30 علاوه بر گیربکس خودکار (aisin)، مجهز به موتور تی.یو5 است که مصرف سوخت پایینی دارد. از دیگر امکانات این خودرو می‌توان به ترمز ضد قفل چهار کاناله، سان­روف برقی، مانیتور 5/6 اینچی لمسی، کامپیوتر سفری، صندلی عقب تاشو، استاندارد ایمنی حفاظت از عابر پیاده و فضای مناسب اتاقک اشاره کرد. همچنین تریم داخلی زیبا و جذاب و قیمت مناسب محصول، ارزان‌ترین و درعین‌حال ارزنده‌ترین خودروی خودکار بازار ایران را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد.

بیشتر بخوانید
نظرت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.