رونمایی تویوتا از یک خودرو تمام چوبی

0

پایگاه اطلاع رسانی خودروبرتر: تویوتا با خودرو کانسپت و مفهومی Setsuna در رویداد هفته طراحی میلان از ۱۲ تا ۱۷ آوریل شرکت خواهد کرد.
مدل دو سرنشین مذکور که یک لغت ژاپنی به معنای لحظه ها است از یک قایق ژاپنی الهام گرفته است و از چوب سرو ژاپنی برای قاب این خودرو بهره گرفته شده است.
این خودرو دارای یک موتور الکتریکی است و با استفاده از یک سازه سنتی هیچ پیچ و یا سازه فلزی در خودرو بکار گرفته نشده است که بدین ترتیب این خودرو دارای ۳۰۳۰ میلی متر طول، ۱۴۰۸ میلیمتر عرض و ۹۷۰ میلیمتر ارتفاع است.
استدلال تویوتا ازاین خودرو برای رجوع به خاطرات گذاشته و ایجاد پیوندهای عاطفی است.
مهندس مسئول این پروژه کنجی سوجی در این مورد می گوید:” ما راه های مختلفی برای بیان زبان خاص طراحی ژاپنی را امتحان کردیم تا در نهایت به این طراحی رسیدیم.”
او در ادامه می گوید:” ما همچنان می خواهیم که بیننده تصور کند چطور Setsuna به یک شخصیت پیچیده و منحصر به فرد در طول سالیان تبدیل شده است”.
به هر حال جزئیات Setsuna بسیار کم یاب است ولی انتظار داریم جزئیات بیشتر در هفته طراحی میلان در پیش روی خریداران قرار گیرد.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.