سایپا دیزل مدیرعامل جدید خود را شناخت

مراسم تودیع مدیرعامل پیشین و معارفه حسین خضری مدیرعامل سایپادیزل با حضور مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا دیروز برگزار شد.

0

خودروبرتر-  به گزارش سایپا نیوز ، در این مراسم دكتر محمدرضا سروش، مدیرعامل سایپا گفت: با توجه به مصوبه هیئت مدیره گروه سایپا در خصوص مدیرانی كه به منزلت بازنشستگی نائل می شوند، گروه سایپا از خدمات مدیرعامل پیشین سایپادیزل بی بهره خواهد بود.

وی خاطرنشان كرد:  مدیرعامل جدید سایپادیزل از تجربیات خوبی در صنعت خودرو برخوردار است و تمام سطوح كارشناسی و مدیریتی در این صنعت را طی كرده و دوران موفقیت آمیزی در شركت سیباموتور داشته است و از شركتی سود ده به شركت سایپادیزل كه مشكلات فراوانی دارد، وارد شده كه نشان از توانمندی بالای ایشان است.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا اظهاری امیدواری كرد: شركت سایپادیزل با توجه به تركیب هیئت مدیره جدیدش، بتواند در حوزه های بازار، فنی، مدیریتی و مالی بر مشكلات متعدد فائق آید.

وی تصریح كرد: سایپادیزل دارای سابقه درخشانی در صنعت خودرو كشور است ولی در حال حاضر شرایط خوبی از نظر شاخص های مالی و تعهدات به بازار ندارد و توقع از اعضای هیئت مدیره سایپادیزل این است كه با توجه به تجارب موثر خود نسبت به اصلاح ساختار مالی و محصولات آن شركت اقدامات شایسته ای انجام دهند تا منجر به افزایش بهره وری سایپادیزل شود.

محمدرضا سروش مدیرعامل گروه سایپا گفت: حوزه حمل و نقل بار كه عمده فعالیت سایپادیزل است از بخش های جذاب در اقتصاد كشور ماست كه متاسفانه با توجه به اتخاذ سیاست های نادرست فرصت های این حوزه گاها” تبدیل به تهدید شده است و مدیران سایپادیزل باید ضمن ساماندهی فضای داخلی شركت از فرصت های موجود در بازار خودرو بهره برداری مناسب داشته باشند.

وی خاطرنشان كرد: فرصت ها و جذابیت های خوبی در بازار وجود دارد كه باید با اتكاء به ظرفیت شركای تجاری خارجی از فرصت های بازار حداكثر استفاده شود و تیم مدیریتی در این خصوص برنامه ریزی و اقدام لازم را داشته باشند.

سروش تاكید كرد: یكی از استراتژی های سایپا در حال حاضر، توسعه كسب و كار خودروهای تجاری است كه باید با اصلاحات ساختاری سایپادیزل بسترسازی لازم انجام شود تا بتوان در حوزه خودروهای تجاری به صورت كاملتر از فرصت های بازار استفاده كرد كه در نتیجه به اقتصاد ملی كمك زیادی خواهد شد.

وی تاكید كرد: با تلاش جمعی تركیب هیئت مدیره، سایپادیزل در مسیر بهره وری و شكوفایی قرار خواهدگرفت.

بر اساس این گزارش، در این جلسه اعضای هیئت مدیره جدید شركت سایپا دیزل نیز معرفی شدند كه آقایان: میرحكیم حسینی، مجید مدنی، محسن محمدی پلارتی و حسین خضری با حكم مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا به عنوان اعضای هیئت مدیره شركت سایپادیزل آغاز به كار كردند.

سوابق کاری حسین خضری مدیرعامل سایپادیزل

گفتنی است حسین خضری مدیرعامل سایپادیزل با مدرك كارشناسی مهندسی مكانیك، 24 سال سابقه فعالیت در صنعت خودرو را دارد و پیش از این به مدت 7 سال مدیرعامل شركت سیبا موتور بوده است. در سوابق كاری خضری، مدیرعاملی شركت ایران دوچرخ، عضویت در هیئت مدیره شركت بهمن دیزل، عضویت در هیئت مدیره شركت سیمان غرب و عضویت در هیئت مدیره شركت بهمن لیزینگ به چشم می خورد.

 

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
106
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.