با چانگان CS35 بیشتر آشنا شویم

پایگاه اطلاع رسانی خودروبرتر: سایپا شاسی بلند CS35 محصول چانگان چین را در ایران بومی‌سازی کند. مونتاژ CS35 در کاشان شروع شده و پیش فروش آن نیز توسط سایپا انجام می‌شود. اما این خودروی شاسی‌ بلند شهری چینی که در ایران داخلی سازی شده چه مشخصاتی دارد و با چه قیمتی در ایران به فروش خواهد رسید؟

CS35 کراس اوور با امکانات‌ بیشتری نسبت به دیگر کراس‌اوورهای چینی است. این خودرو در ایران با جعبه‌دنده‌ی خودکار ۴ سرعته و امکانات ویژه‌ای که برخی از آنها روی محصولات با کیفیت بازار ایران ارائه می‌شود.

سایپا که پیش از این چانگان CS35 را وارد می‌کرد، تصمیم به داخلی سازی کردن این کراس اوور همراه با آپشن‌های زیاد کرده است.

CS35 از بیشتر خودروی‌های شاسی‌بلند و کراس‌اور چینی امکانات و مشخصات نسبتاً بهتری دارد. برای آشنایی بیشتر با این خودرو، در ادامه مشخصات، امکانات و قیمت CS35 را مرور می‌کنیم.

changancs352

مشخصات و امکانات CS35

CS35 از پیشرانه‌ی Blue Core با حجم ۱۶۰۰ سی‌سی بهره می‌برد. این پیشرانه ۴ سیلندر خطی و ۱۶ عدد سوپاپ دارد. قدرت خروجی این پیشرانه ۱۱۲ اسب بخار و گشتاور آن نیز ۱۶۰ نیوتن‌متر است.

سی‌اس ۳۵ جعبه دنده اتوماتیک ۴ سرعته دارد. از شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت و نهایت سرعتی که می‌تواند بپیماید، اطلاعاتی در دسترس نیست و نمی‌توان در این باره سخنی گفت.

طول CS35 برابر با ۴.۱۶ متر، عرض آن ۱.۸۱ متر و طول آن نیز ۱.۶۷ متر است. فاصله‌ی محور عقب و محور جلوی این کراس اوور ۲.۵۶ متر اعلام شده است. CS35 وزنی برابر با ۱۲۷۰ کیلوگرم دارد.

مصرف سوخت CS35 در سیکل ترکیبی ۷.۲ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است که با توجه به حجم باک ۵۲ لیتر می‌تواند بدون مراجعه به پمپ بنزین حدود ۷۲۲ کیلومتر بپیماید.

خودروی شاسی بلند شهری CS35 امکاناتی از قبیل سانروف، کروز کنترل، کامپیوتر اطلاعات سفر، سنسور پارک، سامانه کنترل کشش TCSو سامانه کنترل پایداری الکترونیکی ESC دارد.

changancs353

CS35 تولید داخل هم اکنون در حال پیش فروش است. قیمت نهایی این خودرو ۶۴ میلیون تومان اعلام شده است و برای افرادی که پیش خرید کرده و ۳۵ میلیون تومان بدهند، ۲ میلیون تومان تخفیف دارد. بدین ترتیب این خودرو در زمان فروش نهایی در نمایندگی‌های سایپا ۶۴ میلیون تومان خواهد بود.

جدول مشخصات CS35

مشخصات میزان
نوع پیشرانه Blue Core
حجم پیشرانه 1600 سی سی
تعداد سیلندر 4 سیلندر خطی
تعداد سوپاپ 16
حداکثر قدرت خروجی 112 اسب بخار
حداکثر گشتاور 160 نیوتن بر متر
استاندارد آلایندگی یورو۴
جعبه دنده اتوماتیک ۴ سرعته
نوع فرمان الکترونیکی
شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت نا مشخص
حداکثر سرعت نامشخص
حجم باک بنزین 52 لیتر
مصرف سوخت 7.2 لیتر در 100 کیلومتر
طول 4160 میلی متر
عرض 1810 میلی متر
ارتفاع 1670 میلی متر
فاصله دو محور 2560 میلی متر
وزن خالص 1270 کیلوگرم
سایز تایر ۲۱۵/۵۰R۱۷
تعداد ایربگ 4
سانروف دارد
کروز کنترل دارد
کامیوتر اطلاعات سفر دارد
سنسور پارک دارد
سامانه کنترل کشش دارد
سامانه کنترل پایداری الکترونیکی دارد
قیمت کارخانه 64 میلیون

 

بیشتر بخوانید
نظرت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.