ایران خودرو محدوده قیمتی بین ۵۸ تا ۷۷ میلیون برای پژوهای جدید را اعلام کرد

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو از رشد ۴۹ درصدی فروش این شرکت در سال جاری خبر داد و گفت: فروش امسال محصولات نشان گر رونق در بازار خودرو و نبود رکود در این بخش است.

0

 مصطفی خان کرمی یکی از مدیران ارشد ایران خودرو اظهار کرد: استقبال مشتریان از طرح‌های فروش نمایشگاه شیراز، بیانگر رونق در بازار خودرو است.

وی در خصوص محصولات جدید ایران‌خودرو که با مشارکت شرکت پژو تولید و به‌زودی روانه بازار خواهد شد گفت: بعد از رفع تحریم‌ها،  پژو از اولین شرکت‌های معتبر خودروسازی بود که خواهان حضور در بازار ایران بود.

خان کرمی افزود: با تأسیس شرکت مشترک ایران‌خودرو و پژو ،سه محصول ۲۰۰۸ ، ۳۰۱ و ۲۰۸  پژو با میانگین قیمت ۵۸ تا ۷۷ میلیون تومان به فروش خواهد رسید.

ایران خودرو

وی تأکید کرد: این  خودروها دارای آخرین استانداردهای روز دنیا هستند و ازلحاظ کیفی قابل‌رقابت با برترین نمانام‌های  اروپایی و آمریکایی است.

وی با اشاره به افزایش فروش محصولات اظهار امیدواری کرد: با اجرای پروژه‌های بهبود در تولید محصولات جاری شاهد ارتقای شاخص‌های رضایت مشتریان ایران‌خودرو باشیم.

گفتنی است، شرکت ایران‌خودرو در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی شیراز با نمایش خودروهای تولیدی حضور فعالی در نمایشگاه داشت. این شرکت برنامه‌های متنوعی برای فروش و پیش‌فروش محصولات ازجمله پیش‌فروش خودروی رنو کپچر با مدل ۲۰۱۷ و سایر محصولات را به اجرا گذاشت. نمایشگاه شیراز جمعه ۲۵ تیرماه به کار خود پایان داد.

این در حالی است که یکه زارع در میان گفته‌هایش به این نکته اشاره کرد که در راستای قرارداد جدیدشان با فرانسه، یک شرکت مشترک بین ایران و فرانسه تاسیس خواهد شد. در سال اول، ۴۰ درصد خودروهای این شرکت را ایران‌ خودرو تولید خواهد کرد و طی چهار سال آینده این رقم افزایش یافته و به ۷۰ درصد خواهد رسید. سود حاصل از فروش خودروها هم بین دو کشور به تقسیم خواهد شد.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.