اعلام زمان پیش فروش و تحویل شاسی بلند پژو ۲۰۰۸

پژو ۲۰۰۸ ایران خودرو به موتور۱.۶ لیتری توربو ۱۶۳ اسب بخار مجهز است و پیش بینی می شود تا این خودرو در رنج قیمتی ۹۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان پیش فروش شود.

0

پس از شروع به تولید رسمی پژو ۲۰۰۸ در ایران خودرو با حضور رئیس جمهور روحانی ، حال از این شرکت خبر می رسد که زمان پیش فروش ۲۰۰۸ در اوایل خرداد ماه خواهد بود.

به گزارش خودروبرتر ، پژو ۲۰۰۸ ایران خودرو که در شرکت مشترک پژو و ایران خودرو ( ایکاپ) در حال تولید است در نیمه اول خرداد از سوی ایران خودرو پیش فروش خواهد شد و  زمان تحویل این خودرو نیز اواخر تابستان و در شهریور ماه خواهد بود.

پژو ۲۰۰۸ ایران خودرو  به موتور۱.۶ لیتری توربو ۱۶۳ اسب بخار مجهز است و پیش بینی می شود تا این خودرو در رنج قیمتی ۹۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان پیش فروش شود.

این قرارداد نخستین قرارداد پسابرجامی ایران با کشورهای غربی بود که منجر به تولید محصولات به روز اروپائی در ایران شد. سرمایه گذاری مستقیم طرف خارجی، انتقال دانش و تکنولوژی و صادرات ۳۰درصد محصولات تولید این شرکت از الزامات این قرارداد به شمار می آید.

پژو ۲۰۰۸ از یک موتور ۴ سیلندر به حجم ۱.۶ لیتر و با تنفس طبیعی نیرو می شود. موتور پژو۲۰۰۸ تولیدی در ایران از محصول مشابه آن در اروپا قوی تر است و توان خروجی آن معادل ۱۶۳ اسب بخار و گشتاور تولیدی برابر با ۲۴۰ نیوتن متر است. نیروی حاصل از این پیشرانه به وسیله یک جعبه دنده ۴ سرعته اتوماتیک به چرخ های جلوی آن منتقل می شود.

گفتنی است که پژو۲۰۰۸ نیز نخستین محصول “ایکاپ”، شرکت مشترک ایران خودرو و پژو فرانسه است که در ایران به مرحله تولید رسیده است. دور تازه همکاری های ایران خودرو و پژو با امضای قرارداد بین مدیران دو گروه خودروساز و در حضور روسای جمهور ایران و فرانسه به امضا رسید.

 

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.