لامبورگینی بالاترین رکورد فروش را در ۲۰۱۵ بر جای گذاشت

شرکت ایتالیایی برترین رکورد فروش را در تاریخ خود در سال ۲۰۱۵ بر جای گذاشت که البته در سال ۲۰۱۸ با عرضه مدل های جدید افزایش بیشتری خواهد داشت.

0

برند ایتالیایی لامبورگینی برترین فروش خود در تاریخ را در سال ۲۰۱۵ به دست آورده است.
خودروساز عضلانی ایتالیایی رکورد فروش ۳.۲۴۵ خودرویی در سراسر جهان را بر جای گذاشت که این افزایش فروش به لطف استخدام ۱۵۰ نیروی جدید است که در مجموع تعداد پرسنل این شرکت را به ۱۳۰۰ نفر افزایش داده است که بدین ترتیب ۶۰۰ نیروی جدید این شرکت تنها در ۵ سال گذشته وارد لامبورگینی شده اند.
لامبورگینی هوراکان بهترین مدل این شرکت از لحاظ رکورد فروش است که همچنان یک حضور سنگین و پرابهت را در مسابقات قهرمانی جهان در ۲۰۱۶ را ادامه می دهد.
با یک روند رو به جلو، شاسی بلند اروس که در سال ۲۰۱۸ بر روی خط تولید خواهد رفت می تواند در جابجایی رکورد های فروش به این شرکن کمک کند که البته در آن زمان و در سال ۲۰۱۸ اندازه این کارخانه نیز دو برابر شده و در ضمن ۵۰۰ کارمند جدید نیز به استخدام این شرکت درخواهد آمد.
استفان وینکلمن مدیرعامل برند ایتالیایی در این مورد می گوید:” لامبورگینی در حال تجربه قوی رشد مداوم در فروش و همچنی افزایش پرسنل خود است و در ضمن ما در حال آماده سازی برای تغییرات بیشتر برای معرفی نسل سوم محصولات خود در سال ۲۰۱۸ هستیم”.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.