رونمایی از محصول جدید سایپا با استانداردهای روز دنیا در شیراز

به گزارش خودروبرتر، گروه خودروسازی سایپا در راستای سیاست‌های توسعه محصول و تنوع‌بخشی به محصولات خود و به‌منظور پاسخگویی به نیازهای مشتریان، اولین محصول از مگا پلتفرم SP100  را در نمایشگاه شیراز معرفی خواهد کرد.

طبق اخبار منتشر شده،  مدل سواری (سدان) این مگا پلتفرم، هم‌زمان با هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو شیراز با حضور مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا و جمعی از مسئولان کشوری در محل دائمی نمایشگاه‌های شهر شیراز معرفی می‌شود.

مشخصات محصول جدید سایپا

در محصول جدید سایپا با ظاهری کاملاً” به‌روز و امکانات بسیار مناسب، قابل‌رقابت با خودروهای روز دنیا است و در ابتدا توانایی کسب سه ستاره از استانداردهای یوروNCAP  و گذراندن بالاترین استانداردهای ملی را دارد.

در محصول جدید سایپا، امکانات و ویژگی‌هایی شامل: فرمان برقی، ترمز اضطراری و ای بی اس، سیستم کنترل پایداری، سانروف، 6 کیسه هوا، ایمنی عابر پیاده، مانیتور نمایش اطلاعات خودرو، حس‌گر پارک و دوربین عقب، کروز کنترل، سیستم تهویه خودکار و… پیش‌بینی‌شده است.

این خودروی جدید سایپا برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان در کلاس C طراحی‌شده و امکاناتی که برای این محصول در نظر گرفته‌شده به نحوی است که نیازمندی‌های این کلاس را پوشش می‌دهد و گوی رقابت را از تولیدات داخلی و خودروهای وارداتی هم‌رده خواهد ربود و محصولی رقابت‌پذیر و مشتری‌پسند در بازار خودرو خواهد بود.

منبع سایپا نیوز
بیشتر بخوانید
نظرت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.