رونمایی از نسخه جدید لامبورگینی هوراکان در نمایشگاه خودرو لس انجلس 2016

لامبورگینی هوراکان دیفرانسیل عقب اسپایدر(عنکبوت) یک روز قبل از افتتاح نمایشگاه خودرویی لس آنجلس، در یک مراسم خصوصی رونمایی شد.

این عنکبوت دیفرانسیل عقب به دیگر اعضای خانواده هوراکان یعنی کوپه AWD، اسپایدر AWD و کوپه دیفرانسیل عقب ملحق می‌شود و بدون احتساب نسخه های ویژه این خودرو، تعداد اعضای این خانواده به چهار خواهد رسید.
اسپایدر AWD به لحاظ ظاهری با دیگر اعضای این سری هوراکان متفاوت است زیرا طراحی جلو و عقب منحصر بفردی دارد که نسبت به برادر دو دیفرانسیل خود چهره تهاجمی تری به خود گرفته است.

lamborghini-huracan2دریچه های ورودی هوا بزرگتر شده که به افزایش فشار رو به پایین به اکسل جلو کمک می‌کند و موتور وسط این خودرو یک کاور جدید که بطور انحصاری برای اسپایدر طراحی شده، دریافت کرده است.
سقف متحرک این خودر ظرف 17 ثانیه باز و بسته می‌شود.

پیشرانه این خودرو از یک موتور 5.2 لیتری V10 با 580 اسب بخار قدرت و 539 نیتون متر گشتاور تامین می‌شود که بوسیله یک گیربکس هفت دنده اتوماتیک به چرخهای عقب منتقل می‌شود. شتاب صفر تا 100 این رودستر 3.6 ثانیه و حداکثر سرعت آن 316 کیلومتر بر ساعت است.

لامبورگینی هوراکان اسپایدر دیفرانسیل عقب در ژانویه 2017 روانه بازار میشود و قیمت آن بین قیمت نسخه کوپه AWD(دو دیفرانسیل) و کوپه RWD(دیفرانسیل عقب) خواهد بود.

بیشتر بخوانید
نظرت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.