قیمت گذاری احتمالی پژو ۳۰۱ از سوی ایران خودرو طبق احتمالات بازار

هنوز مشخصات فنی پژو ۳۰۱ مشخص نشده ولی به نظر می رسد باید انتظار پیشرانه ۱.۶ لیتری ۱۱۵ اسبی را روی آن داشته باشیم که قیمت پژو ۳۰۱ را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

0

این روزها در نمایشگاه خودروی مشهد، همانند گذشته ایران خودرو از چندین محصول جدید پژو رونمایی کرده و قیمت هایی را برای بعضی از آنها اعلام کرده است. اما از بین آنها که قبلاً پژو های جدید را اعلام کرده بودیم، قیمت پژو ۳۰۱ قرار دارد. خودرویی که به نظر می رسد بهترین پتانسیل را برای فروش دارد و با توجه به قیمت و ابعاد خودرو می تواند نظر بسیاری را به سوی خود جلب کند.

قیمت پژو ۳۰۱

در نمایشگاه مشهد اعلام شده که پژو ۳۰۱ قرار است بین ۴۷ تا ۶۰ میلیون تومان عرضه شود. قیمتی که قبلاً قرار بود حدود ۶۲ میلیون تومان باشد و حال به ۶۰ میلیون تقلیل پیدا کرده!
هنوز مشخصات فنی پژو ۳۰۱ مشخص نشده ولی به نظر می رسد باید انتظار پیشرانه ۱.۶ لیتری ۱۱۵ اسبی را روی آن داشته باشیم.
حال حتی اگر این خودرو در کامل ترین نمونه بتواند قیمتی زیر ۶۰ میلیون را حفظ کند، بی شک می تواند زنگ خطری بزرگ برای چینی های مختلف بازار و حتی ۱.۸ لیتری هایی باشد که در این بازه تاخ و تاز می کنند و قطعاً قیمت نهایی پژو ۳۰۱ در بازار می تواند برای آن سرنوشت ساز باشد.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.