فراری برای گرامیداشت ۷۰ سالگی خود برنامه ویژه دارد!

فراری به صورت رسمی اعلام کرده است که قصد دارد به عنوان بخشی از جشن ۷۰ سالگی خود ۳۵۰ خودرو منحصر به فرد در یک مراسم مخصوص برای کلکسیونرهای فراری و خریداران این شرکت رونمایی کند.

0

در سال گذشته میلادی بود که خودروساز ایتالیایی فراری اعلام کرد که قصد دارد تا سال ۲۰۱۹ فروش خود را تا ۳۰ درصد افزایش دهد.

در ادامه فراری به صورت رسمی اعلام کرده است که قصد دارد به عنوان بخشی از جشن ۷۰ سالگی خود ۳۵۰ خودرو منحصر به فرد در یک مراسم مخصوص برای کلکسیونرهای فراری و خریداران این شرکت رونمایی کند.

انریکو گالیاری مدیر بازاریابی فراری در این مورد می گوید:” در طول تاریخ ۷۰ ساله این شرکت خودروهای نمادین بسیاری در حال رفت و امد بودند و ما قصد داریم تا خاص ترین خودروهای تاریخ ۷۰ ساله را دوباره در پیش روی هواداران خود قرار دهیم”.

به نظر می رسد که مدل های ویژه به صورت سراسری در تاریخ ۷۰ ساله این شرکت پخش هستند که احتمالا به دین معنی خواهد بود که شاهد خودروهایی همچون California T convertible، ۴۸۸GTB، ۴۸۸ Spider، F12berlinetta و GTC4Lusso نیز خواهیم بود.

مدیر بازاریابی و تجارت فراری، آقای Enrico Galliera در این رابطه گفته است که این  کمپانی، به عنوان نماد الهام بخش ساخت خودروی‌های خاص، در جشن ۷۰ سالگی خود با تغییراتی که در چهره بیرونی و داخلی خودروهایش ایجاد کرده؛ حدود ۳۵۰ خودروی منحصر به فرد را معرفی می‌کند. مدل‌هایی مانند؛  California T،  ۴۸۸GTB،  ۴۸۸ Spider، F12berlinetta  و GTC4Lusso شامل این تغییرات هستند.

انتظار داریم که خودروساز ایتالیایی از این خودروها در ماه اکتبر در نمایشگاه خودرو پاریس رونمایی کند.

به گفته Galliera؛ ۳۵۰ اتومبیل سفارشی فراری؛ بهترین طراحی و بالاترین تکنولوژی موجود را دارا خواهد بود.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.