تولید در ایران خودرو از مرز ۴۵۰ هزار دستگاه گذشت

تیراژ تولید محصولات گروه صنعتی ایران خودرو از ابتدای سال تا پایان بهمن ماه به تعداد ۴۵۲ هزار و ۸۰۰ دستگاه رسید.

0

پایگاه اطلاع رسانی خودروبرتر: بیش ترین تعداد تولید در پایان ماه یازدهم امسال متعلق به محصول پژو ۴۰۵ است. ایران خودرو در این مدت تعداد ۱۰۷ هزار و ۸۴۶ دستگاه از این خودرو را تولید و روانه بازار کرده است.پژو پارس در رتبه بعدی تیراژ قرار دارد.این خودرو تعداد ۱۰۴هزار و ۹۸۳دستگاه از محصولات ایران خودرو را به خود اختصاص داده است.
محصول پژو ۲۰۶به تعداد ۹۶هزار و ۸۳۰دستگاه و خودروی ملی سمند نیز با تعداد ۷۷هزار و ۲۱۸دستگاه تولید و به بازار عرضه شده است.
محصول تندر۹۰ایران خودرو که تولید آن نسبت به مدت مشابه سال گذشته به میزان ۸۶ درصد رشد داشته، به تعداد ۱۷ هزار و ۷۱۲ دستگاه تولید و به مشتریان عرضه شده است. تیراژ تولید تندر۹۰در پایان بهمن ماه سال گذشته ۹هزار و ۵۳۷ دستگاه بوده است.
خودروی کار آریسان که به تازگی به تولید انبوه رسیده و با استقبال خوب بازار روبرو شده نیز به تعداد ۱۷ هزار و ۴۵۶ دستگاه در سایت ایران خودرو تبریز تولید شده است.
دنا دیگر محصول جدید ایران خودرو نیز به تعداد ۱۵ هزار و ۳۸۲ دستگاه تولید شده است.
میزان تولید محصول رانا در پایان بهمن ماه به تعداد ۱۳هزار و ۵۸۶دستگاه به ثبت رسیده است. محصول شاسی بلند هایما که در سایت ایران خودرو خراسان تولید می شود تعداد ۵۹۶ دستگاه از محصولات ایران خودرو را به خود اختصاص داده است.شاسی بلند سوزوکی گراندویتارا نیز در این مدت به تعداد یک هزار و ۱۴۷دستگاه تولید شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۷۶ درصد افزایش را به ثبت رسانده است. تیراژ تولید به ثبت رسیده این خودرو در پایان بهمن سال گذشته ۶۵۲ دستگاه بوده است.
انتظار می رود، گروه صنعتی ایران خودرو با تولید روزانه بیش از دو هزار و ۲۰۰ دستگاه خودرو به اهداف پیش بینی شده در سال ۹۴ دست یافته و نیاز بازار را در روزهای پایانی سال تامین کند.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.