asian speed dating gherkin what to say in speed dating gay speed dating columbus ohio speed dating funny edf8329we gay speed dating new jersey

بریتانیا هم وارد عرصه ساخت خودروهای هیدروژنی شد

بریتانیا نیز به تازگی وارد بازار ساخت خودروهای هیدروژنی به وسیله یکی از شرکت های نسبتا گمنام این شرکت که دارای نام تجاری Riversimple است یک خودرو سوخت هیدروژنی را در این هفته رونمایی می کند که در مرحله پیش تولید است.
این خودرو دو سرنشین کوپه می تواند با یک بار سوخت گیری مسافتی در حدود 450 کیلومتر را طی کرده و به طور متوسط دارای مصرف سوخت 250 مایل در هر گالن است که بر اساس اظهار نظر شرکت بریتانیایی هدف نهایی این خودرو از بین بردن اثرات زیست محیطی ناشی از وسایل حمل و نقل شخصی است.
جزئیات و مشخصات انتظار می رود که در زمان رونمایی رسمی این خودرو در دسترس باشد ولی این برند بریتانیایی اعلام کرده است که وزن این خودرو به لطف یک بدنه فیبر کربنی 1146 پوند بوده و در ضمن انرژی خود را از یک سلول سوخت هیدروژنی 8.5 کیلوواتی که در عقب این خودرو کوپه قرار گرفته است تامین می کند.
نمونه اولیه این خودرو توسط کریس ریتز مدیر سابق طراحی فیات در استودیو شخصی خود در بارسلونا صورت گرفته است و بیشتر از 20 نمونه از این خودرو برای آزمون و تست در سال جاری میلادی آماده خواهد شد.

بیشتر بخوانید
نظرت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.