ایران خودرو دستاوردهای خود را در نمایشگاه بغداد به نمایش گذاشت

گروه صنعتی ایران خودرو با خودروهای پارس، سمند، دنا، رانا، پژو 405 و وانت آریسان در نمایشگاه بغداد حضور خواهند داشت.
دنا برای دومین بار است که در نمایشگاه بغداد عرضه می شود. این خودرو که دارای طراحی مدرن و به روزی است، با استقبال بسیار خوب بازدیدکنندگان عراقی در نمایشگاه قبل مواجه شده است.
در این نمایشگاه گروه صنعتی ایران خودرو قطعات محصولات خود را نیز در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد داد. قطعات خودروهای ایرانی در بازار عراق از قیمتی مناسب و قابل رقابت برخودار بوده و بازار خوبی در این کشور دارند.
محصولات ایران خودرو در بازار عراق از سهم قابل توجهی برخوردار هستند. ایران خودرو درصدد است تا محصولات جدید خود را به این بازار وارد کرده و این سهم بازار را توسعه دهد.
گفتنی است این نمایشگاه از تاریخ 27 لغایت 30 بهمن ماه سال جاری در مرکز نمایشگاهی بغداد برگزار می شود.

گروه صنعتی ایران خودرو با خودروهای پارس، سمند، دنا، رانا، پژو ۴۰۵ و وانت آریسان در این نمایشگاه حضور پیدا خواهد کرد.

دنا برای دومین بار است که در نمایشگاه بغداد عرضه می شود. این خودرو که از ویژگی های طراحی مدل های تشریفاتی برخوردار است، با استقبال بسیار خوب بازدیدکنندگان عراقی در نمایشگاه قبل مواجه شد.

گروه صنعتی ایران خودرو در غرفه خود همچنین قطعات مدل های خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد داد. قطعات خودروهای ایرانی در بازار عراق از قیمتی مناسب و قابل رقابت برخودار بوده و بازار خوبی در این کشور دارند.

محصولات ایران خودرو در بازار عراق از سهم قابل توجهی برخوردار هستند. ایران خودرو درصدد است تا محصولات جدید خود را به این بازار وارد کرده و این سهم بازار را توسعه دهد.

گفتنی است این نمایشگاه از تاریخ ۲۷ لغایت ۳۰ بهمن ماه سال جاری در مرکز نمایشگاهی بغداد برگزار می شود.

بیشتر بخوانید
نظرت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.