فروش ویژه محصولات ایران خودرو مدل 95 به مناسبت دهه فجر

به گزارش ایکوپرس، در طرح فروش فوری محصولات ایران خودرو با مدل 95 ویژه دهه مبارک فجر محصولات خانواده پارس، خانواده 405، خانواده 206، خانواده سمند، خانواده تندر، رانا، دنا و آریسان عرضه می شود که وانت آریسان دوگانه سوز و تندر پیکاپ هشت میلیون ریال و تندر 90 اتوماتیک 25میلیون ریال کارت هدیه خواهند داشت تا شاهد فروش ویژه ایران خودرو باشیم.
در این طرح فروش، رانا با گارانتی سه سال یا 50 هزار کیلومتر پیمایش عرضه خواهد شد. خودروها در رنگ های متنوع عرضه شده و تحویل آن ها 20 روزه خواهد بود.
براساس این گزارش طرح فروش اعتباری با مدل 95 ویژه دهه مبارک فجر نیز از روز سه شنبه آغاز شده و هموطنان می توانند محصولاتی از خانواده 405، خانواده 206، خانواده سمند، سورن، رانا، تندر پیکاپ و دنا را با پرداخت 50درصد قیمت نهایی محصول خریداری کنند. رقم پیش پرداخت برای سه محصول رانا، آریسان و تندر پیکاپ 40درصد بوده و مابقی در چند فقره چک پرداخت خواهد شد. تحویل خودروها در طرح فروش اعتباری یک ماهه است.
هموطنان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزییات این طرح های فروش به نمایندگی های مجاز گروه صنعتی ایران خودرو در سراسر کشور و یا آدرس اینترنتی www.ikco.ir مراجعه کنند.

بیشتر بخوانید
نظرت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.