جگوار از F-Type SVR سوپراسپرت جدید خود رونمایی میکند

مشخصات جدیدترین خودرو Jaguar F-Type SVR به بیرون درز پیدا کرده و در اینترنت منتشر شده است که بدین ترتیب شایعه قدرت پیشرانه 567 اسب بخاری و حداکثر سرعت 321 کیلومتر در ساعت را تحقق بخشیده است تا بدین ترتیب شاهد یک محصول قدرتمند از سوی جگوار باشیم.

svr-leaked-web-1496
اطلاعات در یک وب سایت آلمانی منتشر شده است که یک فروشنده خودرو آلمانی به صورت تصادفی آنرا منتشر کرده است که شامل اطلاعات کامل فنی و همچنین تصاویر رسمی آن است که باید شاهد رونمایی رسمی آن از سوی برند بریتانیایی در ماه های پیش رو و فروش آن در اواخر سال جاری میلادی باشیم.

svr-leaked-web-1499
اگرچه هیچ چیز به صورت رسمی از سوی جگوار تایید نشده است ولی این کاتالوگ نشان می دهد F-Type SVR دارای یک موتور سوپرشارژ 5.0 لیتری V8 و سیستم انتقال قدرت هشت سرعته اتوماتیک است که نیروی خود را به تمامی چهارچرخ می فرستد.

svr-leaked-web-1497
شتاب صفر تا صد این خودرو در 3.7 ثانیه بوده که در حدود 0.4 ثانیه سریعتر از مدل F-Type R است که بدین ترتیب توانسته است به سرعت بالای 321 کیلومتر در ساعت دست پیدا کند.

svr-leaked-web-1498
پیشرفت های آئرودینامیکی نیز شامل یک اسپویلر بزرگ در جلو و یک بال عقب است که مدعی کاهش اصطکاک 80 درصدی و دریچه های بزرگتر برای بهبود خنک کنندگی موتور است.

svr-leaked-web-1501
اگرچه قیمت گذاری برای این خودرو هنوز به صورت رسمی اعلام نشده است ولی به احتمال فراوان شاهد شروع قیمت آن از 100 هزار پوند خواهیم بود.

در همین باره

svr-leaked-web-1508

بیشتر بخوانید
نظرت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.