فروش نقدی و اعتباری پژو ۵۰۸ اتوماتیک آغاز شد

متقاضیان خرید پژو ۵۰۸ اتوماتیک جی تی لاین مدل ۲۰۱۷ را به مبلغ نهایی ۲۲۴ میلیون تومان به رنگ های سفید ، نقره ای ، مشکی ، ذغالی و خاکستری و با موعدتحویل ۱۰ روز ثبت نام کنند.

0

شرکت ایکاپ به منظور پاسخ گویی به نیاز مشتریان به سدان خانوادگی لوکس اروپایی، ‌فروش نقدی و اعتباری محصول پژو ۵۰۸ اتوماتیک  جی تی لاین را به صورت محدود آغاز کرد.

به گزارش خودروبرتر، طرح فروش نقدی و اعتباری پژو ۵۰۸ اتوماتیک جی تی لاین تازمان اتمام ظرفیت ادامه خواهد داشت.

همچنین متقاضیان می توانند پژو ۵۰۸ اتوماتیک جی تی لاین مدل ۲۰۱۷را به مبلغ نهایی ۲۲۴ میلیون تومان به رنگ های سفید ، نقره ای ، مشکی ، ذغالی و خاکستری و با موعد تحویل ۱۰ روز ثبت نام کنند.

برمبنای این گزارش، در طرح فروش اعتباری پژو ۵۰۸ اتوماتیک جی تی لاین ، متقاضیان می توانند با پیش پرداخت ۱۴۴ میلیون تومان و مابقی ۲۴ ماهه و طی چهار چک شش ماهه به مبلغ هرکدام ۲۶ میلیون و۱۵۳ هزار تومان ثبت نام کنند . خودروی مذکور با موعد تحویل حداکثر ۱۵ روز و به رنگ های سفید ، نقره ای ، مشکی ، ذغالی و خاکستری قابل عرضه است.

شرایط ثبت نام و تحویل پژو ۵۰۸ اتوماتیک

همچنین به منظور افزایش احتمال موفقیت مشتریان نهایی در نام نویسی، کنترل هایی چون هر کد ملی یک دستگاه خودرو به اجرا گذاشته شده است. از سوی دیگر، امکان ثبت نام در این طرح صرفاً برای مشتریان حقیقی فراهم است.

در این گزارش آمده است، متقاضیان خرید نقدی پژو ۵۰۸ می توانند با مراجعه به پایگاه فروش اینترنتی شرکت ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند. فروش اعتباری پژو۵۰۸ اتوماتیک جی تی لاین فقط از طریق مراجعه به نمایندگی های مجاز ایران خودرو در سراسر کشور صورت می گیرد . تحویل خودرو درنمایندگی های منتخب ایکاپ انجام می شود.

لازم به ذکر است خودروها آماده تحویل هستند و شرکت ایکاپ در اسرع وقت نسبت به تخصیص خودرو به مشتریان اقدام می نماید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مشخصات خودرو به        وب سایت مراجعه نمایید.

در ضمن میتوانید بررسی جامع پژو ۵۰۸ در جاده های ایران را در این مطلب مطالعه فرمایید.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
۲۲
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.