بنتلی هم صحبت هولوگرافیک رونمایی کرد!!

خودروساز بریتانیایی این اجازه را به شما می دهد که تصورات خود را از آینده خودروهای لوکس تغییر دهید.

0

پایگاه اطلاع رسانی خودروبرتر: در خودروهای مدنظر بنتلی، حتی یک فضا برای راننده نیز وجود ندارد و در عوض فضای داخلی ماشین به دو مبل راحتی و یک میز در مرکز بدین معنی که خودرو هیچ چرخ فرمانی ندارد و بدون پدال شما حتی نیاز به بستن کمربند ایمنی ندارید و بدین ترتیب بنتلی تصور می کند که طراحی خودرو به سمت و سویی حرکت خواهد کرد که یک ماشین به صورت خودکار و بدون حادثه به فعالیت بپردازد.

مدیر ارشد طراحی بنتلی استفان سیلف در این مورد می گوید:” دور از ذهن نیست که اگر شما صاحب یک بنتلی باشید باید بتوانید از این امکانات فوق لوکس نیز بهره ببرید و این طرز تلقی ما از خودروهای خودمختار و خودکار است”.

در ضمن در این پیش نمایش، یک دستیار و یا همکار هم صحبت هولوگرافیکی نیز تدارک دیده شده است که از طریق یک صفحه نمایش شفاف با ضخامت ۰.۵ میلی متری قادر به پخش ویدیوهایی با وضوح بالا است.

این دستیار در مواقعی که حوصله شما سررفته و یا هم صحبتی ندارید با ارتباط برقرارکردن با شما اوقات بهتری را در داخل خودرو برای شما رقم بزند.

به هر حال تمامی این موارد جزئی از تصورات بنتلی است و به واقعیت پیوستن آن به طور یقین مستلزم فراگیر شدن خودروهای خودکار با کارکرد مورد نظر بنتلی است.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.