ايران خودرو: خريد سهام ايران خودرو توسط فيات كذب است

مديريت ارتباطات و امور بين الملل گروه صنعتي ايران خودرو اعلام كرد هرگونه گمانه زنی و اظهارنظر افراد غيرمرتبط در خصوص سطح و نحوه همكاری اين شركت با شرکت های خودروساز جهانی موجب اختلال در روند مذاكرات جاری خواهد بود.

0

پایگاه اطلاع رسانی خودروبرتر: مدیریت ارتباطات ایران‌خودرو با تأکید بر اینكه اخبار مربوط به این گروه خودروسازی تنها از سوی مدیرعامل و رسانه‌های رسمی این شركت اطلاع‌رسانی می‌شود، اعلام كرد كه در چند روز اخیر اظهارنظرهایی در مورد نحوه همكاری ایران‌خودرو و شرکت‌های خودروساز جهانی منتشرشده كه هیچ‌یک از آن‌ها قابل استناد نیست.

بر اساس این گزارش، همان‌گونه كه مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو پیش‌تر اعلام كرده، تماس‌ها و مذاكرات جدی گروه صنعتی ایران‌خودرو و شرکت‌های خودروساز جهانی به‌صورت مداوم در حال انجام است و جزئیات و اخبار مربوط به آن از سوی مدیرعامل و رسانه‌های رسمی گروه صنعتی ایران‌خودرو اطلاع‌رسانی خواهد شد.

گفتنی است طی روزهای اخیر مطالبی پیرامون نحوه و سطح همکاری‌های گروه صنعتی ایران‌خودرو و شرکت‌های خودروساز جهانی مطرح‌شده است. ناگفته پیداست كه اظهارنظر پیرامون چنین موضوعاتی، نیازمند آگاهی و اشراف بر جزئیات مذاكرات استوکسانی كه در متن این گفتگوها و تماس‌ها قرار ندارند، نمی‌توانند اطلاعات صحیحی در اختیار رسانه‌ها و افكار عمومی قرار دهند.

مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل گروه صنعتی ایران‌خودرو با تأکید بر اینكه این‌گونه اظهارنظرهای غیرمسئولانه، علاوه بر غیر مرتبط و غیر مستند بودن، درروند مذاكرات و توافق‌های موردنظر اختلال ایجاد می‌کنند، از رسانه‌ها درخواست كرد با توجه به حساسیت مذاكرات و توافق‌های بین‌المللی، اخبار و اطلاعات مربوط به این همکاری‌ها را فقط از سوی مدیرعامل و رسانه‌های رسمی ایران‌خودرو دریافت و منتشر كنند.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.