ایران خودرو: خرید سهام ایران خودرو توسط فیات کذب است

مدیریت ارتباطات و امور بین الملل گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد هرگونه گمانه زنی و اظهارنظر افراد غیرمرتبط در خصوص سطح و نحوه همکاری این شرکت با شرکت های خودروساز جهانی موجب اختلال در روند مذاکرات جاری خواهد بود.

0

پایگاه اطلاع رسانی خودروبرتر: مدیریت ارتباطات ایران‌خودرو با تأکید بر اینکه اخبار مربوط به این گروه خودروسازی تنها از سوی مدیرعامل و رسانه‌های رسمی این شرکت اطلاع‌رسانی می‌شود، اعلام کرد که در چند روز اخیر اظهارنظرهایی در مورد نحوه همکاری ایران‌خودرو و شرکت‌های خودروساز جهانی منتشرشده که هیچ‌یک از آن‌ها قابل استناد نیست.

بر اساس این گزارش، همان‌گونه که مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو پیش‌تر اعلام کرده، تماس‌ها و مذاکرات جدی گروه صنعتی ایران‌خودرو و شرکت‌های خودروساز جهانی به‌صورت مداوم در حال انجام است و جزئیات و اخبار مربوط به آن از سوی مدیرعامل و رسانه‌های رسمی گروه صنعتی ایران‌خودرو اطلاع‌رسانی خواهد شد.

گفتنی است طی روزهای اخیر مطالبی پیرامون نحوه و سطح همکاری‌های گروه صنعتی ایران‌خودرو و شرکت‌های خودروساز جهانی مطرح‌شده است. ناگفته پیداست که اظهارنظر پیرامون چنین موضوعاتی، نیازمند آگاهی و اشراف بر جزئیات مذاکرات استوکسانی که در متن این گفتگوها و تماس‌ها قرار ندارند، نمی‌توانند اطلاعات صحیحی در اختیار رسانه‌ها و افکار عمومی قرار دهند.

مدیریت ارتباطات و امور بین‌الملل گروه صنعتی ایران‌خودرو با تأکید بر اینکه این‌گونه اظهارنظرهای غیرمسئولانه، علاوه بر غیر مرتبط و غیر مستند بودن، درروند مذاکرات و توافق‌های موردنظر اختلال ایجاد می‌کنند، از رسانه‌ها درخواست کرد با توجه به حساسیت مذاکرات و توافق‌های بین‌المللی، اخبار و اطلاعات مربوط به این همکاری‌ها را فقط از سوی مدیرعامل و رسانه‌های رسمی ایران‌خودرو دریافت و منتشر کنند.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.