speed dating winston salem nc long island speed dating events speed dating auf deutsch cairns eye speed dating gay speed dating near me speed dating hawaii 2018

رونمایی ازآئودی S1 کن بلاک با تیراژ تنها یک عدد

خودروساز آلمانی آئودی با الهام گرفتن از یک مدل کلاسیک شرکت خود، یک خودر تمام الکتریکی اسپرت برای کن بلاک راننده بسیار معروف مسابقات رالی و همچنین دریفت و کارهای نمایشی طراحی کرده است.

این خودرو که تنها یک عدد از آن توسط بخش خودروهای اسپرت آئودی ساخته شده است قرار است در یک ویدئو توانایی های خود را به نمایش بگذارد.

ظاهر خودرو یادآور آئودی کواترو است که در دهه هشتاد میلادی بخش ریسینگ این شرکت را بر سر زبان ها انداخت و نام خودرو نیز از خودرو کلاسیک S1 گرفته شده و فقط پسوند “ئی-ترون” به آن افزوده شده است.

مشخصات فنی آئودی S1 کن بلاک

بدنه خودرو کن بلاک از فیبرکربن ساخته شده و دارای دو موتور الکتریکی است که البته مشخصات آن توسط خودروساز آلمانی اعلام نشده است ولی به نظر دارای بیش از 1000 اسب بخار است.

شایان ذکر است که کن بلاک ۵۴ ساله پس از انتشار ویدیوهایی از رانندگی خارق‌العاده‌اش در شبکه‌های اجتماعی به شهرتی جهانی رسیده است و فیلم‌های او میلیون‌ها بار دیده شد و توجه خودروسازان را برای همکاری با او جلب کرد. او مدت‌ها با فورد همکاری می‌کرد اما اکنون سوبارو، خودروساز ژاپنی و آئودی برایش ماشین می‌سازند.

بیشتر بخوانید
نظرت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.