کتاب لوکس بنتلی از برخی خودروهایش گران‌تر است ! + تصاویر

خودروبرتر – خودروساز بسیار لوکس ساز بریتانیایی بنتلی در راستای گرامیداشت صد سالگی تاسیس از کتابی رونمایی کرده است که قیمت  کتاب لوکس بنتلی از برخی محصولات این شرکت نیز گران‌تر است.

جزئیات کتاب لوکس بنتلی

این کتاب بانام  Bentley Centuries Opus  با همکاری موسسه انتشاراتی اوپوس چاپ شده، تاریخ صد ساله کارخانه بنتلی را به نمایش عکس‌هایی مرور می‌کند که طبق ادعای خودروساز بریتانیایی برای اولین بار منتشر می‌شود.

قیمت نفیس‌ترین  نسخه کتاب با نام  Carat  که تنها در هفت نسخه چاپ می‌شود دارای برچسب قیمتی ۲۰۰ هزار پوند (۲۵۰ هزار دلار) است که دارای ویژگی‌هایی همچون وزن 30 کیلوگرمی  این کتاب ۳۰ کیلوگرمی با صد قیرات جواهر تزیین شده است و نشان بنتلی نیز  روی جلد آن با طلای سفید یا

پلاتین ساخته شده است.

 

البته این کتاب نسخه های ارزان تری دارد که از که قیمتشان به ترتیب ۱۲ هزار و ۵۰۰ پوند (حدود ۱۶ هزار دلار)  با تیراژ 100 جلد با نام  Mulliner  و سه هزار پوند (سه هزار و ۸۰۰ دلار) با تیراژ 500 پوند اشاره کرد.

مقدمه این کتاب 800 صفحه‌ای را رالف لورن، طراح مشهور مد و یکی از بزرگترین کلکسیونرهای ماشین جهان نوشته است.

از دیگر ویژگی های این کتاب میتوان به جلد چرمی آن اشاره کرد  که از جنس چرم صندلی‌های بنتلی است و البته  خریداران علاوه بر انتخاب رنگ چرم جلد، می‌توانند از ناشر بخواهند عکس بنتلی‌های شخصی‌شان را نیز به کتاب اضافه کند  همچنین نام خریداران با طلا یا نقره روی جلد کتاب حک

می‌شود.

خریداران همچنین یک تور کارخانه بنتلی و یک اقامت شبانه در هتل 5 ستاره Hotel Cafe Royal در لندن را دریافت خواهند کرد.

منبع motor1
بیشتر بخوانید
نظرت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.