speed dating events peoria il speed dating leicestershire ausbildung speed dating speed dating cebu

فروش اعتباری ایران خودرو با قیمت قطعی از امروز آغاز شد

به گزارش خودروبرتر، مصطفی خان کرمی معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو گفت: پس از استقبال مشتریان از طرح فروش فوری محصولات ایران‌خودرو و در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان به خودروهای ایرانی، طرح فروش اعتباری ایران خودرو را از امروز دوشنبه بیست و هفتم فروردین‌ماه آغاز می‌کند و این روش فروش تا تکمیل ظرفیت ادامه خواهد داشت.

خان کرمی خاطرنشان کرد: علیرغم تغییرات اخیر نرخ ارز و به جهت جلوگیری از کاهش قدرت خرید مشتریان، فروش اعتباری ایران‌خودرو باقیمت‌های قطعی و بدون افزایش قیمت خودرو نسبت به سال 96 توسط این شرکت صورت می‌گیرد.

جزئیات طرح فروش اعتباری ایران خودرو به صورت قطعی

وی افزود: خودروهای این طرح پژو 405 بنزینی و دوگانه‌سوز، پژو 206 تیپ 5، 206 صندوقدار وی 8، سمند ال ایکس با موتور ای اف 7 بنزینی و رانای ال ایکس است که با موعد تحویل 30 روزه و با بازپرداخت‌های 12، 18 و 24 ماهه عرضه می‌شوند.

وی تأکید کرد: در طرح فروش اعتباری، افزایش هزینه‌های بیمه و شماره‌گذاری، مطابق تعرفه‌های قانونی از سوی مراجع ذی‌ربط مشمول ثبت‌نام کنندگان می‌شود که این افزایش‌ها مربوط به قیمت خودرو نبوده و به شرکت ایران‌خودرو مرتبط نیست.

معاون بازاریابی و فروش ایران‌خودرو افزود: متقاضیان می‌توانند از ساعت 10 صبح امروز دوشنبه بیست و هفتم فروردین‌ماه با مراجعه به نمایندگی‌های مجاز سراسر کشور نسبت به ثبت‌نام در این طرح اقدام کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوند. همچنین طرح‌های دیگر فروش نیز در هفته آتی ارائه خواهد شد.

بیشتر بخوانید
نظرت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.