معرفی دو محصول جدید تا انتهای سال جاری به بازار توسط سایپا

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از ضرورت استفاده از ظرفیت های مشترک همکاری میان خودروسازان و رسانه ها خبرداد و گفت: با همکاری و پشتیبانی اصحاب رسانه، در مسیر ارتقای جایگاه صنایع کشور و دستیابی به اهداف خود گام برخواهیم داشت.

مهدی جمالی در جریان برگزاری مراسم ضیافت افطار اصحاب رسانه و خبرنگاران، مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا در برنامه ریزی و اجرای سیاست ها و طرح های خود همواره از گزارش ها، نظرات و دیدگاه های رسانه ها استفاده کرده و ایده های آنان را به عنوان راهکار هدایت صحیح و اصولی مجموعه در دستور کار قرار داده است.

به گزارش خودروبرتر ، مدیرعامل سایپا در ادامه تصریح کرد: در سال گذشته گروه خودروسازی سایپا توانست تولید خود را حدود 57 درصد افزایش دهد که با توجه به میانگین افزایش 38 درصدی تولید خودرو در سطح کشور، میزان افزایش تولید در گروه سایپا بسیار چشمگیر بوده است.

وی دغدغه اصلی رسانه ها در بخش خودروسازی کشور را نوآوری و داخلی سازی محصولات عنوان کرد و گفت: گروه مطبوع علاوه بر اهتمام جدی نسبت به افزایش تولید، برنامه های بسیار خوبی در زمینه طراحی و مهندسی محصول را به اجرا درآورده که نتیجه آن در سال گذشته رونمایی از خودرو کوییک و در سال جاری معرفی دو محصول جدید مبتنی بر پلت فرم SP100 خواهد بود.

وی همچنین آغاز همکاری گروه خودروسازی سایپا با شرکت سیتروئن فرانسه را پدیدآورنده فضای رقابتی در صنعت کشور دانست و گفت: شرکت مشترک سایپا و سیتروئن تشکیل شده و مقدمات اجرایی لازم برای آغاز همکاری در زمینه تولید محصول با برند مشترک در حال اجرا است و به زودی شاهد عرضه محصولات آن خواهیم بود.

مدیرعامل گروه خودروسازی با اشاره به بهبود شرایط قطعه سازی کشور نیز تصریح کرد: باید به مذاکره کنندگان محترم در دولت یازدهم دست مریزاد گفت که زمینه ورود سرمایه گذاران خارجی را فراهم ساختند.

وی با بیان این مطلب که شرکت مشترک تولید رینگ خودرو با همکاری سایپا و یک شرکت خارجی در شهر خرمشهر کلنگ زنی شده است، گفت: براساس برنامه ریزی های صورت گرفته مقرر شده این شرکت در سال سه میلیون حلقه رینگ آلومینیومی خودرو را تولید کند که سهم به سزایی در بهبود اقتصاد منطقه و اشتغال شهر خرمشهر خواهد داشت.

دکتر جمالی در بخش دیگری از اظهارات خود به راه اندازی کارخانه تولید خودرو گروه سایپا در کشور الجزایر اشاره کرد و گفت: این کارخانه با انجام فرایندهای مطالعاتی و کارشناسی شده توسط همکاران گروه خودروسازی سایپا و به صورت کاملا علمی با سرمایه گذاری 99 درصدی طرف خارجی در یک ماه آینده راه اندازی خواهد شد که می تواند سهم صادرات محصولات سایپا را در بازار آفریقا به شکل قابل ملاحظه ای افزایش دهد.

وی همچنین اصلاح ساختار سرمایه در سایپا که در سال گذشته به اجرادرآمد را انقلابی در بازار سرمایه کشور دانست و تاکید کرد: با اجرای این برنامه سایپا به رکورد سودآوری 157 درصدی در بازار سرمایه دست یافت؛ ضمن این که در سال جاری مرحله دوم این برنامه را اجرا خواهیم کرد.

مدیرعامل گروه خودروسازی اجرای برنامه تحول در خدمات پس از فروش را نیز از دیگر برنامه های مجموعه در سال جاری عنوان کرد و افزود: انتظار داریم در اجرای این برنامه رسانه ها همچون گذشته نگاه نکته سنج خود را به کار گرفته و همکار و یاور ما در اجرای این برنامه باشند تا بتوانیم در این زمینه نیز با استفاده از یک ظرفیت مشترک، برای جلب رضایت مشتریان تلاش کنیم.

وی در خاتمه سیاست گروه خودروسازی سایپا در همکاری با رسانه های کشور را شفافیت و صداقت عنوان کرد و گفت: درخواست داریم همواره اطلاع رسانی از فعالیت های گروه خودروسازی سایپا به صورت دقیق و اصولی صورت گیرد و رسانه ها همچون پل ارتباطی میان مجموعه و مشتریان عمل کنند.

بیشتر بخوانید
نظرت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.