جنرال موتور تا سال ۲۰۵۰ به‌طور صددرصدی از انرژی تجدید پذیر بهره می‌برد

جنرال موتور متعهد شده است که تا سال ۲۰۵۰ به‌طور صد در صد از انرژی‌های تجدید پذیر بهره گیرد.

0

جنرال موتوراین خودروساز  آمریکایی متعهد شده است تا از منابع تجدید پذیر مانند باد، خورشید و.. در بیش از ۳۵ عملیات در بیش از ۵۹ کشور به‌طور صد در صد از انرژی‌های تجدید پذیر استفاده کند تا بدین ترتیب جنرال موتور نیز به جمع حامیان سرسخت انرژی های پاک بپیوندد.

این برند آمریکایی همچنین اعلام کرد که در حال پیوستن به یک اتحادیه جهانی بانام RE100 است که یک کسب‌وکار جهانی متعهد به استفاده ۱۰۰ درصد از نیروی برق تجدید پذیر است.

این شرکت سال گذشته اعلام کرد که بیش از ۹ تراوات برق ساعت برای ساخت وسایل نقلیه، مراکز و انبارهای خود صرف می‌کند و برای رسیدن به هدف انرژی‌های تجدید پذیر به بهبود بهره‌وری انرژی از عملیات خود ادامه خواهد داد.

در فرایند کوتاه‌مدت، تا سال ۲۰۲۰ این شرکت قصد دارد تا ۱۲۵ مگاوات انرژی تجدید پذیر بهره گیرد که البته در این فرایند افزودن از کارخانه‌های مونتاژ کادیلاک در شانگهای چین باانرژی خورشیدی شروع خواهد شد.

مری بارا مدیرعامل جنرال موتور در این مورد می‌گوید:” ایجاد یک هدف صددرصدی از انرژی‌های تجدید پذیر به نفع مشتریان و جوامع برای کمک به هوای پاک و همچنین تقویت کسب‌وکار از طریق کاهش هزینه‌های تجدید پذیر و باثبات‌تر است”.

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.