خودرو هوش مصنوعی خودروساز آلمانی بی.ام.دبلیو در 2021 وارد بازار می‌شود!

 مدیر اجرایی بی ام دبلیو اعلام کرد خودرو تمام کامپیوتری مبتنی بر هوش مصنوعی و خودگردان این شرکت در سال 2021 وارد بازار می‌شود.
 هارالد کروگر در جلسه سهامداران ضمن اعلام این خبر گفت خودروی رؤیایی بی ام و مدل توسعه‌یافته i8 است که نام «i Next» به آن داده‌شده است.

به گفته وی این خودروی الکتریکی خودران با ورود نسل جدید خودروهای خودران در سال 2020 یک سال پس‌ازآن عرضه خواهد شد.

قرار است در سال 2018 خودروی موسوم به i8 Roadstar و سپس آی نکس در سال 2021 بیاید که انقلابی در رانندگی با خودرو را رقم خواهد زد.

سیستم خودگردان، اتصالات دیجیتالی و اینترنتی، طراحی سبک و هوشمند و ساختار داخلی متفاوت؛ خودرویی کاملاً رؤیایی را به ارمغان می‌آورد.

بی ام و اخیراً نام پروژه‌های رویایی-تخیلی خود را Next لقب داده و ممکن است تا سال 2021 انقلاب جدیدی در خودروسازی به وجود بیاورد.

این ماشین های لوکس که در 100 سال آینده رونق پیدا خواهند کرد، اتومبیل هایی بدون سرنشین، چرخ هایی مشابه بلندگو،اسپورت و بدون نیاز به سوخت بوده که آخرین مدل ماشین در آن زمان محسوب خواهد شد.

طراحی داخلی این خودرو چندین عملکرد مختلف را به شما ارائه میدهد. حالت بوست، که راننده کنترل را به دست می‌گیرد و حالت راحتی، که خودرو به صورت اتوماتیک کنترل می‌شود. در حالت راحتی، این ماشین تبدیل به محل استراحتی بی‌نظیر می‌شود.

در حالت بوست نیز که راننده کنترل را بر عهده دارد، از امکانات خاصی برخوردار خواهد بود. این خودرو به لطف هوش مصنوعی به کار رفته در آن، با گذشت زمان چیزهای بیشتری در مورد راننده خواهد آموخت. گروه خودرو سازی بی ام دبلیو نام این هوش مصنوعی را همسفر گذاشته‌اند.  یکی دیگر از ویژگی‌های خلاقانه و مهم خودروی Vision بدنه زنده آن است. این خودرو در بدنه خارجی و فضای داخلی خود دارای طراحی سه بعدی بی‌نظیری است که تاکنون در هیچ خودرویی دیده نشده‌است.

بیشتر بخوانید
نظرت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.