فقط تندر90 پارس خودرو موفق به کسب 4ستاره کیفیت شد

پایگاه اطلاع رسانی خودروبرتر:  شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در شکل جدید ارزیابی خود، خودروهای داخلی را با توجه به دریافت ستاره طبقه‌بندی می‌کند، به این معنی که هرچه کیفیت بالاتر باشد، خودروها ستاره بیشتری دریافت خواهند کرد.

بر این اساس خودروها در 5 رده قیمتی تقسیم بندی شده است.

در تازه ترین گزارش این شرکت که مربوط به بهمن ماه سال جاری است، که در گروه قیمتی 75 تا 100 میلیون تومان، سراتو به عنوان با کیفیت ترین خودرو این کلاس قیمتی عنوان شده و توانسته دو ستاره کیفیت را دریافت کند.

در کلاس قیمتی 50 تا 75 میلیون تومانی، خودرو برلیانس H330  و H320 نیز با دارابودن دو ستاره کیفی توانسته اند در رده دوم و سوم این گروه قرار بگیرند.

در کلاس قیمتی 25 تا 50 میلیون تومانی که متنوع ترین گروه از نظر تعداد خودروهای تولیدی با 19 نوع خودرو است تندر 90 پارس خودرو توانسته بهترین ارزیابی کیفی را با دریافت 4 ستاره کسب کند. بعد از آن نیز خودرو پارس تندر در رده دوم این گروه قرار گرفته و از خودروهای هم نوع تولید شده در سایر شرکت ها به لحاظ کیفی جلو زده است.

در کلاس قیمتی پایین تر از 25 میلیون تومان نیز پراید 131 پارس خودرو توانسته بهترین کیفیت را دریافت کند و بعد از آن خودروهای تیبا، سایپا 131 و سایپا 132 نیز عناوین بعدی را به خود اختصاص داده اند.

برپایه این گزارش،رضایت مشتریان ازکیفیت اولیه خودرو ها با 5 شاخص و در 24 خصوصیت مورد ارزیابی قرار می گیرد.

 گفتنی است این شاخص ها شامل: بدنه، نیرو محرکه و سوخت رسانی، تعلیق و انتقال قدرت، ایمنی، تهویه مطبوع و وسایل برقی است که تندر 90پارس خودرو توانست با کسب بیشترین امتیاز، 4ستاره کیفیت را ازآن خود کند.

بیشتر بخوانید
نظرت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.