پورشه اعتقادی به ساخت ماشین خودران ندارد

پورشه همانند لامبورگینی اعتقادی به ساخت خودروهای خودران نداشته و اعتقاد دارد لذت رانندگی اسپرت در بودن کنترل در دستان راننده است.

0

پایگاه اطلاع رسانی خودروبرتر: اولیور بلوم مدیر ارشد اجرایی پورشه در این مورد می گوید: ” ما می خواهیم که پورشه به وسیله صاحب خود هدایت شود همانطور که آیفون مختص جیب شماست نه اینکه در جاده ها شما را هدایت کند” و بدین ترتیب ام شایعه شراکت با شرکت های فناوری در خصوص ساخت خودروهای خودران را نیز به نوعی تکذیب کرده باشد.
پورشه به همراه لامبورگینی به کمپین “نه به خودروهای خودران” پیوسته است و تاکید زیادی بر لذت رانندگی در خودروهای اسپرت و انتقال آن به راننده اهتمام ورزیده است.
سازنده خودروهای اسپرت آلمانی در حال توسعه یک نسخه هیبریدی از خودرو نوستالوژیک ۹۱۱ است که البته جدا از پروژه خودرو تمام الکتریکی Mission E اسپرت است.
طبق ادعای پورشه نسخه هیبریدی ۹۱۱ قابلیت طی مسافت ۶۰ کیلومتر با یک بار شارژ است که قرار است در سال ۲۰۱۸ وارد بازار شود که البته دارای قدرت پیشرانه ۶۰۰ اسب بخاری نیز استکه سرمایه لازم را برای ساخت یک کارخانه ۱.۱ میلیارد دلاری تا سال ۲۰۲۰ را تامین خواهد کرد.
البته پورشه در این میان رقبای آلمانی همچون بی.ام.دبلیو و مرسدس بنز در عرصه ساخت خودروهای خودمختار گام های اساسی برداشته اند و باید ببینیم پورشه همچنان به اعتقاد خود پایبند می ماند یا خیر.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.