جنرال موتورز عرضه فناوری “سوپرکروز” را به تعویق انداخت!

جنرال موتورز از معدود شرکت هایی است که به ایمنی فناوری های خود اهمیت بسیاری می دهد.

0

پایگاه اطلاع رسانی خودروبرتر: جنرال موتورز به صورت رسمی اعلام کرد که ارایه سیستم خودران ” سوپرکروز” از سوی این شرکت به سال ۲۰۱۷ موکول شده است.

Cadillac-Super-Cruise-646x430
پیش تر وقتی این سیستم معرفی شد، این گروه خودروسازی اعلام کرد که این فناوری به صورت رسمی در اواخر سال ۲۰۱۶ وارد بازار خواهد شد ولی به نظر می آید مراحل توسعه این فناوری بیشتر به طول انجامیده است و ما باید بیشتر منتظر عرضه آن به بازار باشیم.
مارک رویس مدیر ارشد بخش فروش جهانی گروه خودروسازی جنرال موتورز در این مورد اعلام کرده است که رونمایی از یک فناوری کار بسیار آسانی است ولی برای ما عواملی همچون امنیت رانندگی در اولویت قرار دارد.
سیستم سوپرکروز خودرویی مانند CT6 را قادر خواهد ساخت تا در بزرگراه ها و انواع ترافیک بدون دخالت انسان به کار خود ادامه دهد.
البته در حال حاضر خودروسازان با چالش اصلی امنیت در توسعه خودروهای خودران مواجه هستند و شرکت های بسیاری در حال تست محصولات خودران خود در جاده های کالیفرنیا هستند در جایی هزاران داوطلبی که پشت فرمان این خودروها قرار گرفته اند خواستار این شده اند که باید حتما دخالت عامل انسانی برای جلوگیری از تصادف مدنظر قرار گیرد.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.