رونمایی سیتروئن از شاسی بلند جدید خود در نمایشگاه شانگهای

سیتروئن در هفته آینده در نمایشگاه خودرویی شانگ‌های شاسی‌بلند جدید خود را معرفی خواهد کرد.

0

به گزارش خودروبرتر و به نقل از “تاپ‌گیر”، این خودرویی است که گروه خودروسازی سیتروئن آن را شاسی‌بلند تهاجمی و خشن می‌نامد.

این خودرو بزرگتر از کراس اوورهای C3 آینده است که در نمایشگاه ژنو معرفی شد و پیش از ورود به اروپا در چین معرفی شده و به فروش خواهد رسید.

در این خودرو رفاه و آسایش سرنشینان از اهمیت زیادی برخوردار است و به همین دلیل این موضوع در دستور کار سازندگان سیتروئن قرار گرفته است. سرنشینان خودرو درون آن فضای زیادی خواهند داشت و سامانه تعلیق بسیار مناسبی حرکت را برای آنها لذت‌بخش‌تر می‌کند. به گفته سیتروئن پشتی‌های هیدرولیک پیشرفته در خودرو به راحتی بیشتر سرنشینان می‌افزاید. یکی از اهداف سیتروئن در ساخت این خودرو رد کردن دست‌اندازها و شیارها بدون تکان، ضربه و صدای زیاد است.

بزرگترین شاسی‌بلند سیتروئن در راه است

خودروساز فرانسوی دو سال پیش مدل مفهومی از یک شاسی‌بلند را نشان داد که بسیار شبیه این مدل است. با این وجود این خودرو به یکی از شاسی‌های بزرگ بازار به ویژه در آسیا تبدیل خواهد شد.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.