رنو ساندرو در کمتر از یک ساعت تمام شد!

0

مطابق اعلام مسوول فروش سایپا پنج هزار و ۵۰۰ دستگاه ساندرو استپ وی روز گذشته در کمتر از یک ساعت به فروش رسید ه است.

به گزارش خودروبرتر ،فروش ساندرو استپ وی از روز یکشنبه ۹۵/ ۱۱/ ۲۴ ساعت ۱۱ صبح آغاز شد و در عرض کمتر از یک ساعت پنج هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو به فروش رسید. آنطور که مدیر فروش سایپا اعلام کرده براساس گزارش‌های دریافتی۳۶۰ هزار کاربر برای خرید این خودرو به پایگاه فروش اینترنتی سایپا مراجعه کردند و در مجموع پنج هزار و ۵۰۰ دستگاه خودرو، در کمتر از یک ساعت فروخته شده است.

وی اضافه کرد: در ثبت‌نام این خودرو ۲۵۰ میلیون ریال بابت پیش پرداخت دریافت شده و مابقی نیز در زمان تحویل که فروردین یا اردیبهشت‌ماه است مطابق قیمت روز از مشتریان دریافت خواهدشد.
تقی‌زاده با اشاره به اینکه استقبال مردم از این خودرو را به شرکت رنو گزارش کرده ایم، افزود: در این گزارش خواستار افزایش ظرفیت تولید این خودرو شده ایم تا بتوانیم نیاز بازار را پاسخ بدهیم. در صورت موافقت رنو با این درخواست، می‌توانیم تا قبل از سال جدید نیز یک ثبت‌نام دیگر برای این خودرو داشته باشیم.

در حال حاضر سایت اینترنتی فروش ساندرو استپ‌وی از دسترس خارج شده و کاربران نمی‌توانند وارد سایت شده و اقدام به خرید کنند. همین موضوع تجمع تعداد زیادی از مردم در نمایندگی‌ها را به‌وجود آورده است.در فروش اینترنتی اول این مدل جدید ساندرو در نیمه دوم امسال نیز مشکلات اینچنینی وجود داشت و برخی حواله این مدل خودرو را در بازار با قیمت بالا می‌فروختند. ساندرو استپ وی امروز اختلاف قیمتی حدودا ۹ میلیونی با بازار دارد.

مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.