تویوتا با کانسپت جدید خود تصور شما در مورد خودروهای آینده را تغییر می دهد

تویوتا با یک تیم تحقیقاتی خودرو از دانش آموزان دانشگاه مرکز جهانی کلمسون یک نسخه کانسپت و مفهومی بسیار زیبا طراحی کرده اند.

0

این خودرو مفهومی کانسپت uBox حاصل همکاری دو ساله با طراحان تویوتا در بخش آمریکای شمالی با دانش آموزان فارغ التحصیل بوده است که به نوعی نگاه خریداران آینده خودرو را دچار تجدید نظر کرده است.

این خودرو دارای یک طراحی بیرونی ضخیم به همراه یک فضای داخلی چند منظوره است که می تواند با مرتب سازی دوباره به فعالیت های مختلف کار یا کسب و کار حتی به حمل اشیای بزرگ مبادرت کنید و در طبقه پایین کابین حتی به شما اجازه می دهد تا پیکر بندی مجدد نموده و یک فضای تو در تو ایجاد کنید.

تویوتا

برای بیشتر خلاقانه ترین این پروژه، دانشجویان می توانند حتی طرح های خود را به صورت 3 بعدی چاپ نموده و ایده های خود را از طریق یک جامعه آنلاین به اشتراک بگذارند.

تویوتا

پل ونهاون رئیس این تیم تحقیقاتی در این مورد می گوید:” تیم مدیریت تویوتا به طور مداوم در حال توجیه طراحی و مهندسی تصمیمات بر اساس اصل نام تجاری است و مشتریان در دنیای واقعی می توانند آینده را در آغوش بکشند”.

ساخت uBox حاصل یک پروژه منحصر به فرد به نام Deep Orange بوده و تویوتا معتقد است که با سرمایه‌گذاری مناسب بر روی ایده دانشجویان و استفاده از آنها، می‌توان به توسعه و انجام مطالعاتی درباره بازار، طراحی، مهندسی و ساخت خودروها پرداخت.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.