مواظب بطری قرار داده شده بر روی لاستیک خودرویتان باشید!

به هرحال برای همگی ما پیش می آید که خودرو خود را در جایی پارک کرده باشبم و پیگیر امور خود باشیم که از بد حادثه، ذزدان یک بطری پلاستیکی را عموما بر روی چرخ سمت شاگرد شما قرار می دهند که از سوی شما دیده نمیشود و البته بسیاری از افراد نیز هنگام سوار شده به خودرو اطراف ماین عزیزشان را به صورت گامل چک نمیکنند.

شما ممکن است خودرو خود را در جایی پارک کرده باشید و به دنبال کارتان رفته باشید. در این زمان دزد بطری خالی را بر روی چرخ سمت شاگرد خودرو قرار می دهد که عموما دیده نمی شود. بسیاری از افراد نیز پیش از سوار شدن به خودرو اطراف خودرو را به طور کامل چک نمی کنند از این رو کار برای دزد آسان می شود.

سپس وقتی خودرو خود را روشن میکنید متوجه صدای عجیبی از چرخ سمت دیگر خودرو می آید و در نتیجه ایستاده و همانطور که خودرو روشن است از آن خارج می شوید تا چرخ را کنترل کنید.

در همین زمان دزد به سرعت وارد خودرو شما شده که احتمالا در آن نیز باز است و در نتیجه آن را از شما می دزدد. حتی در مواردی که خودرو شما به طور کامل ربوده نشود ممکن است سارق اشیائ قیمتی موجود در خودرو شما مانند گوشی همراهتان را بدزدد.

مهم ترین پیشنهاد برای جلوگیری از این اتفاق این است که پیش از سوار شدن به خودرو حتما گشتی سریع اطراف آن بزنید و اگر با مورد مشکوکی مواجه شدید با پلیس تماس حاصل کنید.

در ضمن پیشنهاد میشود که در شرایطی که متوجه چیز عجیبی در مورد خودرو خود شدید و در حال رانندگی بودید بهتر است هنگام چک کردن مشکل پیش آمده حتما خودرو خود را خاموش کرده و در خودرو را قفل کنید. بدین طریق سارقان خودرو شما را رها خواهند کرد و مشکلی پیش نخواهد آمد.

بیشتر بخوانید
نظرت رو بگو

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.