کیفیت خودروهای داخلی از سوی وزیر صنعت،معدن و تجارت مورد تاکید قرار گرفت

وزیر صنعت،معدن وتجارت گفت :کیفیت محور کار اصلی خودروسازان است و باید از همان ابتدای طراحی و روش ساخت و فرایندها به کیفیت توجه شود.

0

مهندس محمدرضا نعمت‌زاده در مراسم آغاز تولید انبوه موتور توربو شارژ افزود: در سیاست‌ها و برنامه‌هایی که برای صنعت خودرو تدوین شده ، رضایت مشتری و دیدگاه مردم نسبت به خودروی ساخت داخل مد نظر قرار گرفته است تا شاهد بالاتر رفتن کیفیت خودروهای داخلی باشیم.
مهندس نعمت‌زاده گفت: هم‌اکنون ۱۶ الی ۱۷ هزار خودروی در حال تردد است و خودروسازان بالغ ۱.۵ میلیون دستگاه خودرو را تولید کرده و به بازار تحویل می‌دهند که قرار است در افق ۱۴۰۴به سه میلیون دستگاه برسد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: جا دارد که روزانه هزار نفر از خطوط تولید خودرو اعم از دانشجو، کارمند دولت، بازاری و اقشار مختلف در قالب تورهای صنعتی از خطوط تولید خودرو بازدید کنند.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.