بازدید مجازی از ایران خودرو در نمایشگاه توانمندی های صنعت خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو در نمایشگاه توانمندی های صنعت خودرو،‌ امكان بازدید از سالن های تولید محصولات خود را برای علاقه مندان فراهم كرده است.

0

در این اقدام كه به ابتكار مدیریت ارتباطات و امور بین الملل ایران خودرو صورت گرفته، در غرفه ویژه بازدید مجازی در سالن ایران خودرو، فرآیند تولید محصول در سالن های پرس، بدنه سازی، موتورسازی، مونتاژ به صورت تصاویر 360 درجه پاناروما به بازدیدكنندگان نمایش داده می شود.

n00033675-b
14 ایستگاه سالن پرس، از تولید ورق، قطعات پرسی، ایستگاه های پرس تا بازرسی های كیفی و تعویض قالب در این غرفه به تصویر كشیده شده است.
فعالیت های سالن تولید موتور نیز در اسلایدهای جداگانه ای به نمایش گذاشته شده است. نكات مهم و كلیدی خط تولید مانند سیستم ضد خطا، تست گرم موتور،‌شرایط تعمیرات از جمله تصاویر چرخشی مورد نمایش در این بخش است.
سالن بدنه سازی 5 موسوم به سالن خلیج فارس ایران خودرو كه در آن بدنه محصولات رانا و 206 تولید می شود، نیز در تصاویر 360 درجه كه قابلیت رویت از زوایای مختلف را دارد به نمایش گذاشته شده است. در این تصاویر پنج زون اصلی كفی و سرشاسی، بدنه جانبی، درسازی، خط اصلی و كانوایر به بازدیدكنندگان معرفی می شود.
فعالیت های سالن مونتاژ 4 كه مونتاژ محصولات 206 و رانا را برعهده دارد،‌نیز در خطوط اصلی و فرعی به نمایش گذاشته شده است. خطوط اصلی شامل تزئینات،‌خط هوایی و نهایی خطوط فرعی شامل موتور، درب ها،‌داشبورد و پنل است.
ربات شیشه كاملا اتوماتیك كه شیشه را بعد از تشخیص نوع محصول روی آن نصب می كند از تصاویر جذاب برای قشر جوان بازدیدكننده از این بخش است.
این تصاویر در 120 فریم با استفاده از تكنیك و شیوه پاناروما یا مدل 360 درجه تهیه شده است. از ویژگی های منحصر به فرد بازدید مجازی،‌ امكان بخش هایی از خطوط تولید است كه در فضای واقعی امكان حضور به علت ملاحظات ایمنی وجود ندارد.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.