دامنه Tesla.comسرانجام به خودروساز آمریکایی تعلق گرفت

دامنه اینترنتی Telsa.com سرانجام به خودروساز آمریکایی تعلق گرفت.

0

پایگاه اطلاع رسانی خودروبرتر: از ابتدای آغاز به کار تسلا موتورز، تسلا از دامین اینترنتی Teslamotors.com بهره می برد ولی در سال های اخیر این شرکت کسب و کار خود را توسعه داده و فراتر از ساخت خودرو به کار خود ادامه می دهد.
این شرکت به کسب و کار ذخیره سازی انرژی وارد شده و به عنوان یک راه کار تسلا چشم به دامنه Tesla.com داشت تا تمامی جنبه های کسب و کار خود را پوشش دهد.
دامنه مذکور در سال 1992 به ثبت رسید سال ها قبل از اینکه اینترنت محبوب شده و به راحتی در دسترس باشد و با توجه به سوابق دامنه این دامنه در روز سه شنبه از استو گراسمن که یک مهندس رایانه و شبکه در کالیفرنیا بود به نام شرکت تسلا انتقال یافت هر چند این دامنه مشخص نبود صاحب ابتدایی آن چه کسی بوده است ولی هیچ گونه محتوایی بر روی آن نصب نشده بود.
در سال 2005 و در پی یک شکایت تسلا موتورز ادعا کرد که ممکن است از دامنه مذکور بهره وری نادرست به عمل آید و مشتریان این شرکت را نیز به اشتباه بیاندازد که با استدلال گروسمن که از این دامنه تنها برای دریافت و ارسال ایمیل بهره خواهد برد و وی هیچ علاقه ای به فروش ان ندارد پایان پذیرفت.
به هر حال هیچ گونه توضیحی در مورد اینکه چگونه تسلا موتورز این دامنه را به دست اورده است سخنی به میان نیامده است ولی آن چه که مبرهن است این است که یک پول خوب در این میان بدون شک رد و بدل شده است.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.