ایران خودرو دستاوردهای خود را در نمایشگاه بغداد به نمایش گذاشت

در این نمایشگاه شركت های ایرانی فعال در بخش های مختلف صنعت، معدن، كشاورزی و مواد غذایی حضور خواهند داشت.

0

گروه صنعتي ايران خودرو با خودروهاي پارس، سمند، دنا، رانا، پژو 405 و وانت آريسان در نمایشگاه بغداد حضور خواهند داشت.
دنا برای دومین بار است که در نمایشگاه بغداد عرضه می شود. این خودرو که داراي طراحی مدرن و به روزي است، با استقبال بسیار خوب بازدیدکنندگان عراقی در نمایشگاه قبل مواجه شده است.
در اين نمايشگاه گروه صنعتی ایران خودرو قطعات محصولات خود را نيز در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد داد. قطعات خودروهای ایرانی در بازار عراق از قیمتی مناسب و قابل رقابت برخودار بوده و بازار خوبی در این کشور دارند.
محصولات ایران خودرو در بازار عراق از سهم قابل توجهی برخوردار هستند. ایران خودرو درصدد است تا محصولات جدید خود را به این بازار وارد کرده و این سهم بازار را توسعه دهد.
گفتني است اين نمايشگاه از تاريخ 27 لغايت 30 بهمن ماه سال جاري در مركز نمايشگاهي بغداد برگزار می شود.

گروه صنعتی ایران خودرو با خودروهای پارس، سمند، دنا، رانا، پژو ۴۰۵ و وانت آریسان در این نمایشگاه حضور پیدا خواهد کرد.

دنا برای دومین بار است که در نمایشگاه بغداد عرضه می شود. این خودرو که از ویژگی های طراحی مدل های تشریفاتی برخوردار است، با استقبال بسیار خوب بازدیدکنندگان عراقی در نمایشگاه قبل مواجه شد.

گروه صنعتی ایران خودرو در غرفه خود همچنین قطعات مدل های خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد داد. قطعات خودروهای ایرانی در بازار عراق از قیمتی مناسب و قابل رقابت برخودار بوده و بازار خوبی در این کشور دارند.

محصولات ایران خودرو در بازار عراق از سهم قابل توجهی برخوردار هستند. ایران خودرو درصدد است تا محصولات جدید خود را به این بازار وارد کرده و این سهم بازار را توسعه دهد.

گفتنی است این نمایشگاه از تاریخ ۲۷ لغایت ۳۰ بهمن ماه سال جاری در مرکز نمایشگاهی بغداد برگزار می شود.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry
مطالب مرتبط

نوشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاه شما پس از بررسی توسط تحریریه منتشر خواهد شد. در صورتی که در بخش نظرات سوالی پرسیده‌اید اگر ما دانش کافی از پاسخ آن داشتیم حتماً پاسخگوی شما خواهیم بود در غیر این صورت تنها به امید دریافت پاسخ مناسب از دیگران آن را منتشر خواهیم کرد.